Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek wyleciała z Alicją Węgorzewską do USA. A co z Maciejem Kurzajewskim? Ujawniamy szczegóły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.12.2023 17:27

Kasia Cichopek wyleciała z Alicją Węgorzewską do USA. A co z Maciejem Kurzajewskim? Ujawniamy szczegóły

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF

Gwiazdy wyleciało na serię koncertów do USA. Alicja Węgorzewska komentuje dla nas, co dzieje się za kulisami. Wiemy też, co u Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy musieli zdecydować się na chwilową rozłąkę.

Świąteczna trasa gwiazd w USA

Plejada gwiazd spakowała walizki i wyleciała do USA na świąteczną trasę. Edyta Górniak, Alicja Węgorzewska, Ania Rusowicz, Halina Mlynkova, Kasia Cichopek, Zenek Martyniuk, Grzegorz Hyży i inni postanowili zrobić prezent Polonii, dla której zagrają serię koncertów, odwiedzając kościoły w miastach, w których mieszka najwięcej rodaków.

Trasa rozpoczęła się 9 grudnia od koncertu w Bazylice św. Jacka w Chicago. Dzień później polska reprezentacja artystów zaśpiewała w kościele Sacred Heart w Paolos Hills. Następnie w środę 13 grudnia gwiazdy wystąpią w kościele St. John Brebeuf Church w Niles, a w czwartek 14 grudnia będą mogli posłuchać ich wszyscy, którzy przyjadą do świątyni św. Fabiana w Bridgeview. Trasa dobiegnie końca w weekend – 16 i 17 grudnia – w kościele w Nowym Jorku oraz dwukrotnie w New Jersey. 

Przed rozpoczęciem tournee nie obyło się bez problemów. Edyta Górniak nie stawiła się na lotnisku na samolot, na który miała wykupiony bilet. “Po prostu zaniemogła” – mówiło nasze źródło. Na szczęście ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie i diwa poleciała do Stanów Zjednoczonych, opłacając bilet lotniczy w klasie biznes z własnych pieniędzy.

Na szczęście Edyta odzyskała formę i poleciała do Stanów Zjednoczonych. Bilety kupiła na swój koszt. Nie wyobraża sobie, by mogła zawieść ludzi na drugim końcu świata, którzy czekają na jej występy. Dostała już mnóstwo wiadomości od fanów z USA, którzy wyrazili ogromną radość na wieść, że będą mogli spotkać się z nią. 

TYLKO U NAS: Problemy z wylotem Edyty Górniak do USA. Wiemy, co się działo na lotnisku Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają ważny powód do świętowania. Zdjęcie najlepszym dowodem

Ile kreacji zabrały gwiazdy na świąteczną trasę po Ameryce?

Górniak do USA zabrała siedem kreacji. Relacjonując podróż z lotniska w Warszawie zdradziła, że ma ze sobą kilka wypełnionych po brzegi walizek, do których nie jest w stanie wcisnąć już niczego więcej. 

Świat Gwiazd dowiedział się, że równie duże bagaże zabrały ze sobą Alicja Węgorzewska i Kasia Cichopek. Operowa wokalistka podobno ma ze sobą aż dziesięć kreacji.

Zarówno Cichopek, jak i Węgorzewska zabrały ze sobą kilka walizek z sukniami od projektantek. Cichopek postawiła na swoją ulubioną Violę Piekut, a Węgorzewska zaufała Justynie Petelickiej i jej marce JAP. Pierwsze koncerty w USA były prawdziwą, modową ucztą pełną klasy i dobrego smaku – mówi nasz obecny na miejscu informator.

Polskie gwiazdy w USA
Polskie gwiazdy w USA

Alicja Węgorzewska o koncertach świątecznych dla Polonii w USA

Sama Alicja na temat koncertu wypowiada się bardzo pozytywnie. Spotkanie z Polonią zrobiło na niej wielkie wrażenie:

Kocham spotkania z Polonią. To niesamowita publiczność, bardzo stęskniona za ojczyzną. Jesteśmy po koncercie w Chicago. Nie było chyba osoby, która nie śpiewałaby z nami na sali. My, artyści daliśmy z siebie wszystko, a Kasia Cichopek mistrzowsko poprowadziła cały koncert i pięknie wyglądała – powiedziała diwa w rozmowie ze swiatgwiazd.pl.

Cichopek na razie koncerty w USA prowadzi w pojedynkę. Wkrótce dołączy do niej ukochany – Maciej Kurzajewski. Światu Gwiazd udało się ustalić, jak para pielęgnowała swoją relację, będąc chwilowo w związku na odległość.

Jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski utrzymują związek na odległość?

Kasia i Maciej są w stałym kontakcie. Aktorka każdą chwilę poświęca na rozmowy z narzeczonym:

Dzwonią do siebie i rozmawiają długo przez komunikatory wideo. Maciek czeka aż Kasia się obudzi, by wspólnie mogli zacząć dzień. Odliczają dni do wspólnego spotkania za oceanem. W oczekiwaniu na ten moment Kasia wysyła Maćkowi zdjęcia z prób, koncertów i spacerów po amerykańskich miastach – mówi nasze źródło.

To jeszcze nie wszystko:

Kasia opowiada mu, co działo się na scenie i jak jej poszło. Jest przecież jej mentorem i jednym z najlepszych prezenterów w Polsce, który często prowadzi duże imprezy – dodaje nasz informator.

Na szczęście para kolejne spotkania poprowadzi już razem:

W niedzielę Maciej wyleciał do Stanów i już w poniedziałek dołączył do Kasi – podsumowuje nasze źródło.

Wygląda na to, że para jest już razem. Czekamy na wspólne zdjęcia.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
Alicja Węgorzewska.jpg
Alicja Węgorzewska, fot. KAPIF