Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Problemy z wylotem Edyty Górniak do USA. Wiemy, co się działo na lotnisku
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.12.2023 11:17

TYLKO U NAS: Problemy z wylotem Edyty Górniak do USA. Wiemy, co się działo na lotnisku

Edyta Górniak, fot. KAPIF
Edyta Górniak, fot. KAPIF

Edyta Górniak jest gwiazdą świątecznej trasy polskich artystów po Stanach Zjednoczonych. W dniu wylotu piosenkarka nie stawiła się na lotnisku. Wiemy, co było tego powodem i co dalej z udziałem gwiazdy w amerykańskim tournée.

Edyta Górniak i świąteczne występy

Edyta Górniak wyrasta na polską królową Świąt Bożego Narodzenia. Piosenkarka niedawno nagrała koncert, który TVP wyemituje dwukrotnie w świątecznym okresie. Gwiazda zaśpiewała największe światowe przeboje i kolędy bez których ciężko wyobrazić sobie szczególną atmosferę w grudniowym okresie.

W wydarzeniu udział wzięli goście specjalni i publiczność, wśród której zasiedli znajomi i przyjaciele. Wielkie show to niejedyny projekt z udziałem diwy w okresie bożonarodzeniowym.

TYLKO U NAS: Wydało się, gdzie teraz mieszka syn Górniak. Nieźle się ustawił. "Edyta jeszcze musi się z tym oswoić" TYLKO U NAS: Zrobiło się niezręcznie po tym, co Edyta Górniak powiedziała Rafałowi Brzozowskiemu. Okoliczności nie sprzyjały sytuacji

Świąteczne koncerty Edyty Górniak w USA. Gdzie wystąpi?

Edyta została zaproszona do świątecznej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Razem z innymi gwiazdami odwiedzi miasta, w których mieszka największa polska diaspora. Tam ponownie weźmie na warsztat przeboje, bez których ciężko wyobrazić sobie Boże Narodzenie. 

Trasa rozpocznie się 9 grudnia od koncertu w Bazylice św. Jacka w Chicago. Dzień później polska reprezentacja artystów zaśpiewa w kościele Sacred Heart w Paolos Hills. Następnie w środę 13 grudnia Edyta wystąpi w kościele St. John Brebeuf Church w Niles, a w czwartek 14 grudnia będą mogli posłuchać jej wszyscy, którzy przyjadą do świątyni św. Fabiana w Bridgeview. Trasa dobiegnie końca w weekend – 16 i 17 grudnia – w kościele w Nowym Jorku oraz dwukrotnie w New Jersey. 

Edyta Górniak na świątecznym koncercie TVN, fot. KAPIF
Edyta Górniak na świątecznym koncercie TVN, fot. KAPIF

Oprócz Górniak udział w wielkim kolędowaniu wystąpią również Grzegorz Hyży, Marien, Halina Młynkowa, zespół Akcent, Pamela Stone, Classic, Ania Rusowicz, Alicja Węgorzewska oraz Kaeyra.

Problemy z wylotem Edyty Górniak do USA

Świat Gwiazd dowiedział się, że udział Edyty w wielkiej trasie do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Gwiazda nie stawiła się na lotnisku na samolot, którym miała lecieć:

Edyta nie stawiła się na lot. Po prostu zaniemogła. Poleciała na drugi dzień – mówi nasze źródło.

Powodem takiej sytuacji było przemęczenie gwiazdy:

Edyta od września nie miała ani jednego dnia wolnego. Ostatnie dni spędziła na montowaniu świątecznego koncertu i przygotowaniach do koncertów dla Polonii. Kręgosłup, mięśnie… Ciało dało o sobie znać, dlatego ściągnęła terapeutkę znad morza. Przyleciała samolotem i w nocy przed wylotem pomogła jej wrócić do formy – dodaje informator Świata Gwiazd.

Górniak bardzo profesjonalnie podeszła do całej sytuacji:

Na szczęście Edyta odzyskała formę i poleciała do Stanów Zjednoczonych. Bilety kupiła na swój koszt. Nie wyobraża sobie, by mogła zawieść ludzi na drugim końcu świata, którzy czekają na jej występy. Dostała już mnóstwo wiadomości od fanów z USA, którzy wyrazili ogromną radość na wieść, że będą mogli spotkać się z nią.

Co Edyta Górniak zabrała ze sobą na występy w USA?

Edyta jak zawsze bardzo profesjonalnie przygotowała się do występów. W relacji na Instagramie przeprowadziła krótką rozmowę ze swoją stylistką, Kamą Brudzyńską. Na pytanie o to, ile kreacji leci z nią do Stanów Zjednoczonych, ekspertka od wizerunku odpowiedziała:

Po siedmiu przestałam liczyć. Do każdej są buciki i futerka są cztery. I biżuteria, i żelazko w sprayu. Igły, nitki, wszystko jest…

Kamila Brudzyńska – stylistka Edyty Górniak
Kamila Brudzyńska – stylistka Edyty Górniak

Edyta podpytywała, co w sytuacji, jeśli w USA zdecyduje się na zakup nowej kreacji:

A jak byśmy stwierdziły, że chcemy iść na zakupy i dokupimy sukienek, to będziemy musiały też dokupić walizkę?

Stylistka przyznała bez dłuższego namysłu:

Tak. Zdecydowanie.

Najważniejsze, że historia zakończyła się pomyślnie.

Edyta Górniak na lotnisku
Edyta Górniak na lotnisku
Edyta Górniak na lotnisku
Edyta Górniak na lotnisku
Edyta Górniak na lotnisku
Edyta Górniak na lotnisku