Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cielecka i Gelner ukrywają swoją miłość. Aktorka ujawniła, jak wygląda jej związek z młodszym partnerem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.04.2024 22:21

Cielecka i Gelner ukrywają swoją miłość. Aktorka ujawniła, jak wygląda jej związek z młodszym partnerem

Magdalena Cielecka
fot. KAPiF

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od lat są w szczęśliwym związku. Aktorka niedawno wypowiedziała się na temat łączenia życia prywatnego i zawodowego w ich relacji. Szczegóły. 

Początki związku Magdy Cieleckiej i Bartosza Gelnera

Magdalena Cielecka to popularna polska aktorka. Należy do grona najbardziej utalentowanych artystek w naszym kraju. Zagrała m.in. w serii “Chyłka”, “Lęk”, “Ciemno, prawie noc”, czy “Belle Epoque”. 

W życiu prywatnym przez lata była związana z aktorem Andrzejem Chyrą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Następnie Cielecka związała się z Bartoszem Gelnerem. Zakochani długo ukrywali swoją relację przed opinię publiczną. W 2019 roku oficjalnie potwierdzili, że są razem. 

Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku - donosił wtedy “Super Express”. 

Magda Cielecka zdradziła sekret związku z Bartoszem Gelnerem. Pierwszy raz powiedziała to publicznie Magdalena Cielecka straciła wagę, siły i długie blond włosy. Teraz mówi o... eutanazji. "Jest jak bomba zegarowa"

Cielecka o różnicy wieku w związku

Na co dzień Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner unikają obnoszenia się ze swoim uczuciem. Oboje chronią swoją prywatność. W mediach o ich relacji jest głośno od lat, głównie ze względu na różnicę wieku między nimi. Artystka jest o 16 lat starsza od swojego partnera. Aktorzy jednak nie mają z tym problemu i podchodzą realistycznie do związku. 

Mam pełną świadomość, że on mnie nigdy wiekiem nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie oceniam go przez pryzmat wieku, ale przez to, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne - mówiła. 

 

Magda Cielecka i Bartosz Gwlner: razem w życiu i na ekranie

Zarówno Cielecka, jak i Gelner odczuwają pasję, co do wykonywanego zawodu. Zakochani często poruszają ten temat w domowym zaciszu.

Trudno tego uniknąć. Słyszę czasem, że są takie pomysły: "A, my nie przynosimy pracy do domu". Mnie się wydaje, że się nie da. Zawód, który się lubi i uprawia z pasją, to on też łączy, można się pospierać, podyskutować - zdradziła aktorka w jednym z wywiadów. 

Okazuje się, że Magdalena i Bartosz mają okazję ze sobą współpracować na stopie zawodowej, dlatego próba oddzielenia tej sfery i prywatnej byłaby praktycznie niemożliwa. 

My też razem jesteśmy w Nowym Teatrze, Bartek jest w zespole od ładnych paru lat, mamy razem próby. Jesteśmy w procesie prób do nowego spektaklu, więc te pomysły wpadają całkowicie naturalnie. Oglądamy film, czymś się można zainspirować, to jest po prostu część życia, jak każda inna, w każdym związku -wyznała. 

Co o tym sądzicie? 

Magdalena Cielecka, fot. KAPiF
Magdalena Cielecka, fot. KAPiF
Bartosz Gelner, fot. KAPiF
Magdalena Cielecka, fot. KAPiF