Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cleo otrzymała od Donatana kosztowny prezent urodzinowy. Niektórzy pracują na to całe życie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.06.2023 16:14

Cleo otrzymała od Donatana kosztowny prezent urodzinowy. Niektórzy pracują na to całe życie

Cleo otrzymała od Donatana wyjątkowy prezent, fot. KAPiF; kadr z programu "The Voice Kids"/TVP
Cleo otrzymała od Donatana wyjątkowy prezent, fot. KAPiF; kadr z programu "The Voice Kids"/TVP

Cleo świętowała w miniony weekend swoje 40. urodziny. Piosenkarka otrzymała od swoich przyjaciół wiele wyjątkowych prezentów, jednak ten najbardziej unikalny podarował jej stały współpracownik muzyczny, Donatan.

Cleo i Donatan idą ramię w ramię

Cleo szturmem podbiła polskie media, zyskując miano naszej naczelnej Słowianki, a wszystko dzięki wyjątkowym piosenkom i zrealizowanym do nich teledyskom odwołującym się do kultury ludowej.

Część sukcesu gwiazda zawdzięcza Donatanowi, uzdolnionemu producentowi muzycznemu mającemu swoje korzenie w hip-hopie. Ich wspólna działalność okazała się strzałem w dziesiątkę, a nagrane razem utwory szybko wspięły się na szczyty list przebojów.

Antek Królikowski sprzedaje dom. Potrzebuje gigantycznych pieniędzy. 100 tysięcy zamierza wydać od razu

Cleo świętuje 40. urodziny

Choć ciężko w to uwierzyć, widząc w jak cudownej formie jest Cleo, w miony weekend piosenkarka świętowała swoje 40. urodziny. Z tej okazji otrzymała wiele wyjątkowych prezentów. Zadziwiającą niespodziankę przygotował jej również sam Donatan.

Świeżo upieczona jubilatka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że otrzymała od muzyka… mieszkanie. Zamieściła również zdjęcie, na którym zobaczyć możemy ją dzierżącą w dłoniach akt notarialny.

Prezenty od Donatana

Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Donatan dziękuję, bardzo się z tego cieszę i jestem dumna z twoich sukcesów, ale najbardziej cieszy mnie to, że od 10 lat niezmiennie możemy na siebie liczyć - napisała piosenkarka na swoim Facebooku.

To nie pierwszy tak hojny prezent, jaki Cleo otrzymała od Donatana. W przeszłości gwiazda chwaliła się, że producent muzyczny podarował jej koncertowego busa, a nawet obszerną działkę w Bukownie Tatrzańskiej!

Zobacz zdjęcia:

Cleo i Donatan 1.png
Cleo i Donatan przyjaźnią się od wielu lat. fot. KAPiF
Cleo i Donatan 2.png
Cleo i Dontan stworzyli wiele przebojów, które szybko wspięły się na szczyty list przebojów, fot. KAPiF