Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Antek Królikowski sprzedaje dom. Potrzebuje gigantycznych pieniędzy. 100 tysięcy zamierza wydać od razu
Michał Fitz
Michał Fitz 28.06.2023 09:32

Antek Królikowski sprzedaje dom. Potrzebuje gigantycznych pieniędzy. 100 tysięcy zamierza wydać od razu

Antoni Królikowski
fot. KAPiF; Antoni Królikowski na premierze filmu "Kryptonim Polska"

Choć do rozstania Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy doszło już dawno temu, jego echa wciąż nie milkną. Temat raz na jakiś czas wraca niczym bumerang, a ostatnio miało to miejsce z okazji Dnia Ojca. Aktor nie spędził go bowiem ze swoim synem. Matka dziecka nie szczędziła wówczas gorzkich słów.

 

Czy Antoni Królikowski nie płaci alimentów?

W Dzień Ojca Joanna Opozda wytknęła Królikowskiemu, że ten nie tylko nie spędza czasu z synem, ale także nie płaci alimentów. To poważne zarzuty, które mogły po raz kolejny uszkodzić i tak już nadszarpnięty wizerunek aktora. Czy faktycznie ignoruje świadczenia, do których jest zobowiązany?

Choć aktor od jakiegoś czasu wolał w mediach milczeć, tym razem zabrał głos, by wytłumaczyć się z postawionych przez jego byłą partnerkę zarzutów. Okazuje się, że kwestia alimentów jest znacznie bardziej złożona. Antek zarzeka się jednak, że sprawy nie ignoruje.

Lewis Capaldi odwołuje występy po głośnym incydencie, nie był w stanie wydobyć głosu. "Tak bardzo przepraszam"

Antoni Królikowski nie ma pieniędzy na alimenty

W rozmowie z “Super Expressem” Królikowski przyznał, że zdaje sobie sprawę z zaległości w płatnościach i wcale nie jest tak, że nie chce ich uiszczać. Po prostu nie był w stanie. Wytłumaczył, że płaci alimenty nie tylko na dziecko, ale i również na byłą ukochaną, a ich łączna kwota oscyluje w okolicach 10 tysięcy złotych miesięcznie.

ANtek Królikowski (3).jpg
Antek Królikowski, fot. KAPIF

Jak przyznał, z uwagi na inne obciążenia oraz małą aktywność zawodową w ostatnim czasie zwyczajnie nie stać go na to, by tak dużą kwotę przelewać każdego miesiąca. Stąd wzięły się jego długi w tym zakresie. Podkreślił jednak, że jest na najlepszej drodze, by je uregulować.

Antek Królikowski sprzedaje dom

Aktor przyznał, że musiał podjąć bardzo stanowcze kroki, by wygospodarować pieniądze na alimenty. W tym celu zdecydował się na sprzedaż domu, która jest już na etapie finalizacji. Wkrótce nieruchomość powinna być już spieniężona, a to pozwoli Królikowskiemu na wypłacenie świadczeń z nawiązką.

Antek rzucił nawet konkretną kwotą. Przyznał, że jednorazowo planuje wpłacić 100 tysięcy złotych. Te nie tylko pokryją dotychczasowe długi, ale także dadzą mu spokój na kilka miesięcy wprzód. Aktor liczy, że to nieco załagodzi stosunki między nim a byłą partnerką, na których najbardziej cierpi ich syn.

Zobacz post:

Źródło: Super Express