Czy Viki Gabor ma chłopaka? Żródło: instagram.com/vikigaborofficial

Czy Viki Gabor ma chłopaka?

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Czy Viki Gabor ma chłopaka? Nastoletnia wokalistka w końcu zdecydowała się odpowiedzieć.

Czy Viki Gabor ma chłopaka? Szerokie grono sympatyków od dawna spekuluje na ten temat. U boku 13-letniej wokalistki niejednokrotnie już pojawił się tajemniczy chłopak.

Od nastolatki do wielkiej gwiazdy

Viki Gabor szybko przerwała swoje beztroskie, nastoletnie życie. Mając zaledwie 12 lat, zadebiutowała na scenie, a wtedy jej kariera nabrała rozpędu. Najpierw pojawiła się w “The Voice Kids”, a później reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Po zwycięstwie na Eurowizji o Viki pisała cała kolorowa prasa, a ona zaczęła kursować między sceną, programami telewizyjnymi a wywiadami z dziennikarzami. W tym wszystkim nastolatka musiała też znaleźć czas na naukę, co, jak później przyznała, nie wyszło jej najlepiej - swego czasu Gabor wyznała, że rzadko bywa w szkole.

Nie da się zaprzeczyć, że chociaż Viki ma zaledwie 13 lat, w dużej mierze wiedzie życie jak dorosła. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli dopytywać, czy ta ma też już swojego pierwszego chłopaka. Plotek nie uciszył fakt, że w teledysku do piosenki “Superhero” pojawił się chłopak, z którym Wiktoria znała się już wcześniej.

Czy Viki Gabor ma chłopaka?

Prasa szybko dotarła do informacji na temat tajemniczego chłopaka, ujawniając, że jest to niejaki Sebastian Gerasik, tancerz z Egurolla Dance Studio, który dołączył do tamtejszej grupy hip-hopowej Swagg Crew od 2019 roku.

Wiktoria i Sebastian po raz pierwszy nie spotkali się jednak na planie “Superhero” - chłopak razem z zespołem tańczył podczas jednego z występów młodej wokalistki. Ponowne spotkanie sprawiło, że fani zaczęli dopytywać, czy między tą dwójką jest coś więcej.

W jednym z wywiadów dla Party 13-latka rozwiała wszystkie wątpliwości, wprost informując, że obecnie z nikim się nie spotyka, a także podkreśliła, że nie zamierza zmieniać tego w najbliższej przyszłości.

Nie mam chłopaka i nie zamierzam mieć chłopaka, bo chce być niezależna. Na razie nie szukam. Skupiam się na muzyce i myślę, że wkrótce nie będę miała chłopaka, bo nie planuję - mówiła w wywiadzie dla Party.

Viki zażartowała też, że jej chłopakiem od dawna jest cheeseburger, obok którego nie potrafi przejść obojętnie.

Źródło: Party

Następny artykuł