Swiatgwiazd.pl
Daniel Martyniuk

Instagram.com@daniel_martyniuk

Daniel Martyniuk wyruszy w rejs? Na Instagramie coraz chętniej zamieszcza łacińskie sentencje i żeglarskie wzmianki

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W ostatnim czasie w social mediach Daniela Martyniuka sporo się pozmieniało. Dla niektórych nowe publikacje stanowią swoistą wskazówkę dotyczącą dalszych życiowych przedsięwzięć syna króla disco polo. W internetowym zakątku Martyniuka

  • W social mediach Daniela Martyniuka pojawiają się liczne nawiązania do żeglarstwa

  • Media zastanawiają się, czy syn króla disco polo nie zamierza wybrać się w rejs

  • W jednym z ostatnich wywiadów Zenon Martyniuk powiedział parę szczerych słów na temat dorosłej pociechy

Wokół osoby Daniela Martyniuka powstało swego czasu sporo medialnego zamieszania, za co odpowiadają między innymi jego potyczki z prawem. Ostatnio uwagę mediów przykuł jednak jego instagramowy profil. Internetowy zakątek Daniela Martyniuka na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, odwiedza grono 28 tys. internautów.

Daniel Martyniuk planuje podróż?

O czym nie każdy wie, jednym z hobby Daniela Martyniuka jest żeglarstwo. Informuje o tym między innymi szereg nowych publikacji, jakie pojawiają się na łamach jego mediów społecznościowych.

Wczoraj na Instagramie Daniela Martyniuka zagościło zdjęcie molo i paru przycumowanych do lądu łajb. Na tym jednak nie koniec. W poniedziałek 26 kwietnia syn króla disco polo opublikował również grafikę przedstawiającą różę kompasową, która sama w sobie jest utożsamiana z podróżami i odkrywaniem nowych lądów.

Właśnie z tego powodu nie trudno odnieść wrażenie, że w Danielu Martyniuku zapałała chęć do morskiej żeglugi. Dodatkowy, potencjalny dowód stanowi zmiana opisu profilu, na jaką zdecydował się niedawno syn Zenona Martyniuka. Zwykły opis zastąpiły dwie łacińskie sentencje.

Pierwsza z nich to „Stellae nautis viam monstrant” (Gwiazdy żeglarzom drogę wskazują). Druga natomiast - „Aquilam volare doces” (Uczysz orła latać). Do każdej z nich Daniel Martyniuk dołączył stosowne emotikony - gwiazdy oraz małe symbole lotnych przedstawicieli królestwa zwierząt.

Mając to na uwadze, można przypuszczać, że Daniel Martyniuk odnalazł w sobie żeglarskiego ducha na nowo lub - jak spekuluje portal Pudelek - zamierza wyruszyć w podróż. Oczywiście wspomniane elementy być może są jedynie kolejnymi urozmaiceniami na profilu, który i tak jest aktualizowany stosunkowo rzadko. Osobom ciekawym dalszych poczynań Daniela Martyniuka nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie poczekać na dalsze informacje.

Zenon Martyniuk szczerze o synu

Podczas gdy Zenon Martyniuk zapracował na popularność działalnością w branży disco polo, jego syn Daniel zyskał rozpoznawalność między innymi poprzez głośne skandale, jakie chętnie opisywały media. Ostatnio Daniel Martyniuk odpracowywał 100 godzin prac społecznych, sprzątając cmentarz.

Nic dziwnego, że fani Zenona Martyniuka są ciekawi, co ojciec Daniela ma na temat swojej pociechy do powiedzenia. W jednym z wywiadów dla „Twojego Imperium”, który ujrzał światło dzienne w październiku ubiegłego roku, król disco polo wyznał, że jego latorośl kompletnie ignoruje udzielane przez rodziców rady.

- Prawda jest taka, że Daniel nas w ogóle nie słucha. Rozmawialiśmy o odpowiedzialności i obowiązkach, szczególnie tych, jakie ma wobec swojej córki Laury. Niestety niczego to nie zmieniło. (...) Szczerze mówiąc, nie wiem, co z nim zrobić - mówił gwiazdor.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiada

Źródło: Pudelek, Instagram, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >