Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki i zatrzymany. Wcześniej było... jeszcze gorzej! Interweniować musiała prokuratura
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.01.2024 17:38

Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki i zatrzymany. Wcześniej było... jeszcze gorzej! Interweniować musiała prokuratura

Daniel Martyniuk
Afery Daniela Martyniuka, fot. East News; Super Express

Daniel Martyniuk znowu wywołał awanturę. Burda w Zakopanem to nie jego pierwszy wybryk. Syn Zenka już wcześniej był głównym bohaterem skandali. Co wydarzyło się wcześniej w jego życiu?

Daniel Martyniuk: co wydarzyło się w Zakopanem?

Daniel Martyniuk przyjechał do Zakopanego z żoną Faustyną na zaproszenie ojca. Zenek występował tej nocy w „Sylwestrze z Dwójką”. W tym samym czasie policja musiała, według doniesień prasowych, aż trzy razy interweniować w hotelu Belvedere, gdzie nocowały wszystkie gwiazdy koncertu. Tam miało dojść do małżeńskiej kłótni. Zgodnie z informacjami podawanymi przez Super Express i Fakt, Daniel miał wyzywać Faustynę, zaczepiać gości i awanturować się aż do rana.

W końcu przy trzeciej interwencji policja zakuła mężczyznę w kajdanki i zabrała na posterunek. Portal Plejada poinformował, że syn Zenka opuścił areszt dzisiaj około godziny 10:30. Nie postawiono mu zarzutów z braku oficjalnej skargi, ukarano jednak mandatem w wysokości 500 zł za zakłócanie spokoju. Musiał też dokonać opłaty za spędzenie nocy na posterunku policji.

To nie pierwsza taka afera z udziałem Martyniuka. Świat usłyszał o synu Zenka już w 2018 roku. Co się wtedy wydarzyło?

Rzecznik policji w Zakopanem skomentował wybryki Daniela Martyniuka. Spotkała go dotkliwa kara Drugi rozwód Daniela Martyniuka? Dopiero co wziął ślub z Faustyną, a tu takie wieści

Wszystkie skandale Daniela Martyniuka: ślub i rozwód z Eweliną

Na długo przed aferą w Zakopanem, bo w 2018 roku, młody Martyniuk trafił na pierwsze strony gazet, kiedy serwis Poranny.pl doniósł, że „syn gwiazdora disco polo wyrzucił z domu ciężarną żonę”. Ewelina, bo to o niej mowa, miała zostać niewpuszczona do mieszkania. Wezwana na miejsce policja po tym, jak wywiązała się szamotanina, podobno wyprowadziła awanturującego się Daniela w kajdankach. Policja ogłosiła wtedy, że zatrzymany „mieszkaniec Wasilkowa” miał przy sobie narkotyki, za co otrzymał zarzut prokuratorski.

Później Daniel zamieścił na Facebooku obszerne oświadczenie, jakoby wszystko to było zmyślonym przez media kłamstwem. Później jednak jego spór z Eweliną przybrał na sile. Pojawiły się poważne oskarżenia, rzucane w mediach, zarzuty o manipulację i zmuszenie do ślubu z powodu ciąży. Wspomniana awantura z żoną miała być według Martyniuka wymysłem teściowej. Sam za to udostępniał w sieci prywatne wiadomości Eweliny.

Szybko okazało się, że związek ten skazany jest na porażkę. Jednak ci, którzy myśleli, że po rozwodzie mężczyzna się ustatkuje, byli w grubym błędzie. Poniżej doniesienia dotyczące ostatnich lat.

Wszystkie skandale Daniela Martyniuka: procesy, prokuratura, zarzuty

Narodziny córki Laury nie uspokoiły Daniela, choć mówił wtedy, że „częściowo wybaczył” Ewelinie. Później jednak ogłosił, że chce rozwodu. W końcu się rozmyślił, ale wtedy z kolei to jego żona zdecydowała się na rozstanie. Po wielu przebojach we wrześniu 2020 sąd unieważnił małżeństwo Martyniuków

Wkrótce Martyniuk związał się z Faustyną, swoją byłą dziewczyną. W przeszłości matka Daniela bardzo krytycznie się o niej wypowiadała, z czasem jednak podobno zmieniła zdanie. Jednak nawet nowa miłość nie zakończyła problemów Daniela. 

Pojawiły się nowe problemy z prawem: złamanie kwarantanny w czasie pandemii COVID-19, konflikt z warszawskim sklepem odzieżowym, miesiąc w areszcie za jazdę samochodem bez uprawnień. W 2020 młody Martyniuk stanął przed sądem z powodu zarzutu o posiadanie narkotyków. Fakt przekazał, że karą było pięć miesięcy pozbawienia wolności, 20 godzin prac społecznych miesięcznie, 120 zł na rzecz Skarbu Państwa i 2000 zł kosztów sądowych.

Po tych wydarzeniach mężczyzna zatrudnił się na statku, jako absolwent Szkoły Morskiej w Gdyni. Miał się uspokoić i wyciszyć. Odwołał się od wyroku w sprawie kilkukrotnego złamania zakazu kierowania pojazdami, jednak sąd utrzymał w mocy decyzję pierwszej instancji. W międzyczasie Daniel w mediach społecznościowych zaczął obrażać sędzinę, za co też później miał spore problemy.

23 października pojawiły się radosne wieści o ślubie Martyniuka z Faustyną, na malowniczej wyspie Bali. Czyżby to małżeńskie szczęście właśnie dobiegło końca?

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk, ślub z Eweliną w 2018 roku, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk w sądzie w Białymstoku, sprawa za posiadanie narkotyków w lipcu 2020, fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk fot. facebook.com/daniel.martyniuk.39
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk i Faustyna, fot. instagram.com/faustynaaj

Źródło: Onet, Plejada, Fakt, Twoje Imperium, Super Express, Poranny.pl