Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wideo z Zakopanego z Danielem Martyniukiem. Tak awanturował się w hotelu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.01.2024 08:26

Wideo z Zakopanego z Danielem Martyniukiem. Tak awanturował się w hotelu

Zenek Martyniuk
Daniel Martyniuk zatrzymany przez policję w Zakopanem, fot. KAPiF/Tik Tok

Nowy rok jest dla wielu czasem postanowień, rozpoczęcia kolejnego rozdziału życia i pracy nad samym sobą. W przypadku Daniela Martyniuka okazał się on "powtórką z rozrywki". Syn Zenka został zatrzymany przez policję w jednym z hoteli. Nagranie z interwencji obiegło internet. Tak 34-latek rozpoczął 2024 rok.

Daniel Martyniuk - konflikty z prawem

Do tej pory Daniel Martyniuk nie potrafił stosować się do polskiego prawa, co kończyło się jego licznymi wizytami w sądzie. Jeden z procesów przerodził się jednak w dużo większą aferę. Wszystko przez kilkukrotnie łamanie przepisów ruchu drogowego. W efekcie sąd okręgowy w Białymstoku wymierzył mu karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu, 10 tysięcy złotych grzywny, a także 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Syn muzyka nie przyjął tej wiadomości ze spokojem, a swoim rozgoryczeniem podzielił się w mediach społecznościowych. Relacja, w której obrażał sędzinę, stała się kolejną sensacją, która doprowadziła go przed organ sprawiedliwości.

Dawne wybryki miały być jednak przez niego zakończone. Daniel Martyniuk poślubił ukochaną, a także ponownie był blisko rodziców. Niestety nowy rok zaczął się dla niego wyjątkowo pechowo.

Media: Daniel Martyniuk zakuty w kajdanki po Sylwestrze Dwójki! Zszokowana Danuta komentuje: "Obiecywał ojcu, że..." Sylwester 2023. Ta marynarka Zenka Martyniuka przejdzie do historii. Tak odważnie, ale nadal z klasą!

Sylwester 2023. Co zrobił Daniel Martyniuk?

W ostatni dzień roku 2023 Daniel Martyniuk zaskoczył obserwatorów w mediach społecznościowych nagraniem, na którym wraz z żoną pojawił się na próbie ojca do Sylwestra z Dwójką 2023. Wydawało się, że duet świetnie się bawi, a okazane wsparcie Zenkowi było zapowiedzią polepszającej się relacji między rodziną.

Przypomnijmy, że "król disco polo" miał nie wiedzieć o ślubie syna z piękną Faustyną, a także nie zjawiać się przed sądem w roli świadka w sprawie Daniela Martyniuka. Wydawało się, że Sylwester będzie przełomem w życiu 34-latka.

Niestety już z początkiem nowego roku doszło do kolejnego konfliktu z prawem. Daniel Martyniuk został zakuty w kajdanki w zakopiańskim hotelu. Nagranie ze zgiętym wpół mężczyzną otoczonym policjantami trafiło do sieci.

Nagranie z zatrzymania Daniela Martyniuka

"Super Express" szczegółowo opisał awanturę, w której wziął udział Daniel Martyniuk. Mężczyzna miał, najprawdopodobniej być pod wpływem alkoholu, wulgarnie odzywać się do swojej małżonki, a także być agresywny w stosunku do innych gości i personelu hotelu.

Obsługa nie miała wyjścia i wezwała na miejsce policjantów. Ci zakuli syna gwiazdora w kajdanki, po czym w obstawie wyprowadzili z hotelu. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać, jak zgięty wpół jest odprowadzany do radiowozu.

Daniel obiecywał ojcu, że będzie grzeczny i nie przyniesie mu wstydu, dlatego zgodził się go zabrać - mówiła Danuta Martyniuk jeszcze przed Sylwestrem tabloidowi.

Wygląda na to, że Daniel Martyniuk nie zdołał dotrzymać słowa danego bliskim. Nowy rok rozpoczyna się dla niego od kontynuacji starych problemów.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
Daniel Martyniuk zatrzymany przez policję w Zakopanem, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
Daniel Martyniuk zatrzymany przez policję w Zakopanem, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
Daniel Martyniuk zatrzymany przez policję w Zakopanem, fot. KAPiF

Źródło: SE