Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rzecznik policji w Zakopanem skomentował wybryki Daniela Martyniuka. Spotkała go dotkliwa kara
Karolina Kurek
Karolina Kurek 02.01.2024 15:06

Rzecznik policji w Zakopanem skomentował wybryki Daniela Martyniuka. Spotkała go dotkliwa kara

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk, fot. KAPiF/Instagram

W huczną sylwestrową noc syn znanego piosenkarza, Daniel Martyniuk został zatrzymany przez policję za awanturowanie się pod hotelem w Zakopanem. Rzecznik prasowy policji ujawnił szczegóły.

Burzliwe życie miłosne Daniela Martyniuka

Syn jednego z najpopularniejszych polskich wykonawców, Zenona Martyniuka ma na koncie wiele afer. W 2018 roku Daniel zawarł związek małżeński z Eweliną, niedługo później urodziła im się córeczka, Laura. 

Małżeństwo nie należało jednak do udanych. W 2020 roku para wzięła rozwód, który był szeroko komentowany w mediach. Sąd orzekł, że winę za rozpad związku małżeńskiego ponosi całkowicie Martyniuk, który nie szczędził przykrych słów pod adresem byłej żony.

To małżeństwo było porażką od samego początku. Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca - powiedział gazecie “Fakt”.

Kilka miesięcy temu syn muzyka zaskoczył obserwujących w sieci, ponieważ podczas wakacji na Bali wraz z ówczesną partnerką Faustyną Jamiołkowską wzięli ślub. O ceremonii nie wiedzieli nawet rodzice Daniela. 

Para udzieliła również wywiadu, w którym wyznała, że planują rozpocząć procedurę unieważnienia pierwszego ślubu kościelnego Martyniuka.

Trzeba wziąć ten rozwód kościelny. Wiadomo, to nie jest takie łatwe, ale mam nadzieję, że to zrobimy - powiedział portalowi “Pudelek”

Jego nowa żona dopowiedziała:

U Daniela to nie była złamana jedna przesłanka, ale kilka, co do unieważnienia tego ślubu, tak że myślę, że większego problemu tutaj nie będzie - dodała Faustyna Martyniuk.

To jednak niejedyne skandale, jakie syn Zenka ma na koncie. 

Czarne chmury nad małżeństwem Daniela Martyniuka. Dopiero co ślubował miłość, a tu takie rewelacje Widział całą awanturę z udziałem Martyniuka! Właśnie ujawnił, jak ten potraktował swoją żonę. "Wyzywał ją. Strasznie płakała"

Daniel Martyniuk: Skandal w Zakopanem

Ojciec Daniela miał wystąpić na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, który odbywał się w Zakopanem. Do miasta przyjechał z synem i synową. Małżeństwo nocowało wraz z muzykiem i innymi gwiazdami występującymi na imprezie w hotelu “Belvedere”, pod którym doszło do awantury między Daniel Martyniukiem, a jego żoną.

Zaraz po powrocie z sylwestrowych występów, przed hotelem rozbiegły się krzyki. Okazało się, że Daniel Martyniuk kłoci się ze swoją świeżo poślubioną żoną. Wyzywał ją od k**ew, a ta nie mogła powstrzymać płaczu. Ale to był dopiero początek zamieszania, jakie spowodował młody Martyniuk - podaje “Super Express”.

Poinformowano również, że młodszy Martyniuk na tym nie poprzestał i zaczął zaczepiać gości hotelu.

Jednemu z nich zabrał smyczek od skrzypiec i wymachiwał przed resztą gości. Gdy ktoś mu go zabrał, zaczął być agresywny. Choć było już późno w nocy, Daniel zaczął grać na ustawionym w hotelowym lobby pianinie, którego używanie było zakazane. Gdy jeden z gości zwrócił mu uwagę, wdał się w nim w szarpaninę. Obsługa hotelu nie miała wyboru. Na miejsce wezwano nie tylko ochronę obiektu, ale i policję - dodaje serwis.

Mimo interwencji Daniel ponownie wszczął zamieszanie, gdy zszedł do lobby w stanie nietrzeźwym i obrażał obsługę hotelową. Wtedy policja zakuła go w kajdanki i zabrała na posterunek.

Daniel Martyniuk opuścił areszt. Jest głos rzecznika policji.

Jak podaje “Plejada” syn sławnego wokalisty opuścił areszt 2 stycznia około godziny 10:30.  Nie postawiono mu jednak zarzutów, ponieważ nie została złożona skarga. Jednak został on ukarany mandatem w wysokości 500 zł za zakłócanie spokoju, a także zrobić opłatę, za spędzenie nocy na posterunku policji.

Redakcja “Plejady” skontaktowała się również z rzecznikiem prasowym policji w Zakopanem z prośbą o komentarz w sprawie Daniela Martyniuka. 

Nie mogę nic więcej powiedzieć. Nie mogę nikogo personalnie wskazywać. Zaznaczam, że w noc sylwestrową właśnie tak wyglądało wiele interwencji podejmowanych przez policjantów. Większość interwencji dotyczyła nietrzeźwych i agresywnych turystów. Mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie były dwie interwencje w jednym z hoteli na terenie Zakopanego i były związane z zakłóceniem porządku przez tę samą osobę - ujawnił rzecznik.

Daniel Martyniuk, instagram @danielmartyniuk89
Daniel Martyniuk, fot. Instagram