Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut pokazał czyje zdjęcie ma na telefonie! To może nie spodobać się Dodzie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.12.2023 22:28

Dariusz Pachut pokazał czyje zdjęcie ma na telefonie! To może nie spodobać się Dodzie

Doda / Dariusz Pachut
Co pokazał Dariusz Pachut?, fot. KAPiF

Doda i Dariusz Pachut do siebie wrócili – od jakiegoś czasu ta informacja jest już pewna. Co jednak wydarzy się teraz kiedy Rabczewska zobaczy, jakie zdjęcie pokazał jej ukochany w sieci? Piosenkarce może się to nie spodobać.

Czy Doda i Dariusz Pachut są razem?

Fani byli niepocieszeni, kiedy media obiegła informacja o zerwaniu Dody i Dariusza Pachuta. Sam podróżnik długo musiał mierzyć się z hejtem wielbicieli piosenkarki. Z czasem jednak okazało się, że miłość wygrała, a zakochani do siebie wrócili. Po raz pierwszy stało się to jasne, kiedy mężczyzna został sfotografowany w samochodzie Rabczewskiej po jednym z jej koncertów w ramach „Dream Show” Polsatu.

Teraz w życiu wokalistki ekscytujący czas. Nie tylko została po raz kolejny laureatką europejskiej nagrody MTV EMA w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”, dostała własną audycję „DODAPHONE” w RMF FM, ale też adoptowała pieska rasy chihuahua długowłosa, który otrzymał imię Wolfie.

Wydawałoby się więc, że w jej życiu wszystko kwitnie. Teraz jednak między nią a ukochanym może pojawić się spore spięcie. Wszystko przez zdjęcie, które pokazał Pachut, szczegóły poniżej.

Doda królową 2023 roku! Zgarnęła prawie wszystko. Prywatnie? Rozstanie i powrót do Pachuta, a na koniec… ciążowy brzuch! Doda z Dariuszem Pachutem ogłosili radosne wieści. Teraz stworzą prawdziwą rodzinę

Dariusz Pachut i Doda już się nie kryją

Po tym, jak Rabczewska i Pachut do siebie wrócili, obiecali sobie, że nie będą epatować w mediach społecznościowych osobistym szczęściem. Od tego czasu nie wrzucają wspólnych zdjęć i nagrań. Nawet podczas wyjazdu na Tajlandię, o którym donosiliśmy jesienią, piosenkarka pokazała tylko jedno zdjęcie z partnerem.

Wygląda jednak na to, że znowu przestają się kryć z tym, że są razem. Pachut całkiem otwarcie nagrał dziś film w kuchni Rabczewskiej, w którym ogłosił, że wybiera się ostatni trening w tym roku. Potem jednak pokazał zdjęcie, które na pewno nie spodoba się piosenkarce. Zadziwiające wieści poniżej.

Co pokazał Dariusz Pachut na Instagramie?

Tak jak Pachut obiecał, tak zrobił. Po filmie, który powstał w kuchni ukochanej, udał się na siłownię i kolejne nagrania wrzucał już stamtąd. Na przykład kilka kadrów telefonem w lustrze, dzięki czemu wszyscy fani mogli zobaczyć, kto widnieje na obudowie jego smartfonu. Oczom wszystkim ukazała się… Doda, ale w jakim wcieleniu!

Dariusz nie tylko całkiem otwarcie pokazał piosenkarkę, dając fanom kolejny dowód na ich związek. Poza tym wszystkim trzeba dodać, że kadr z Rabczewską, jaki znajduje się na obudowie, jest więcej niż odważny. Nie wiadomo, czy wokalistka będzie zadowolona, że wszyscy zobaczyli ją w takim wydaniu.

Doda/Dariusz Pachut
Dariusz Pachut ma Dodę na telefonie, fot. instagram.com/dariuszpachut
Doda/Dariusz Pachut
Dariusz Pachut ma Dodę na telefonie, fot. instagram.com/dariuszpachut
Doda
Doda, fot. KAPiF
Doda
Doda, fot. KAPiF
Dariusz Pachut
Dariusz Pachut, fot. KAPiF