Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gdzie się podział miliarder? Nowe zdjęcie Patrycji Tuchlińskiej wywołało poruszenie. "Kompletnie pomija ukochanego"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.03.2024 10:05

Gdzie się podział miliarder? Nowe zdjęcie Patrycji Tuchlińskiej wywołało poruszenie. "Kompletnie pomija ukochanego"

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. Instagram; KAPiF
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. Instagram; KAPiF

Patrycja Tuchlińska opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotografię, która wywołała poruszenie w sieci. Czyżby doszło do ochłodzenia relacji modelki i jej ukochanego?

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. Miłość jak z bajki

Józef Wojciechowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich biznesmenów. Przedsiębiorca, który w 2019 r. trafił na listę “100 najbogatszych Polaków” Forbes'a, wywołał swego czasu niemałe kontrowersje.

Wszystko za sprawą związku z młodszą od siebie o pół wieku modelką Patrycją Tuchlińską. Para oficjalnie zadebiutowała na salonach w 2018 r. Mężczyzna i przyszła pani inżynier (ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej) nie zamierzali ukrywać swojego uczucia i chętnie pokazywali się na branżowych imprezach.

Dziś ukochana milionera sprawdza się jako influencerka i blogerka, którą na Instagramie obserwuje grubo ponad 60 tys. wielbicieli. Jej ostatnia aktywność w sieci wzbudziła jednak mieszane uczucia.

W takich luksusach mieszka miliarder i jego młodziutka narzeczona. Oto rezydencja Wojciechowskiego i Tuchlińskiej Tylko polski miliarder mógł wyprawić TAK luksusowe urodziny! Młodsza o 50 lat partnerka pokazała zdjęcia

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski doczekali się syna

Zanim Józef Wojciechowski poznał Patrycję Tuchlińską, dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. O pierwszej żonie nie wiadomo zbyt wiele - media donoszą, że prawdopodobnie była Amerykanką, a biznesmen miał się doczekać z nią trzech córek, które pozostały w USA po tym, jak mężczyzna postanowił powrócić do Polski.

Drugą małżonką przedsiębiorcy była modelka Laura Michnowicz. Parę dzieliło 37 lat różnicy. Związek zaowocował narodzinami dwóch potomków.

Najmłodsza pociecha Józefa Wojciechowskiego przyszła na świat za sprawą związku z Patrycją Tuchlińską. Influencerka chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia chłopca, a na ostatnim z nich zauważono pewien niepokojący szczegół.

Co dzieje się w związku Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego?

Na Instagramie Patrycji Tuchlińskiej pojawiło się zdjęcie przedstawiające jej synka siedzącego przy stole na tle pięknego zimowego krajobrazu wyłaniającego się zza okien. Redakcja portalu Plotek poczyniła pewne spostrzeżenie:

Ostatnio po raz kolejny fani zobaczyli urocze ujęcie z trzylatkiem. Brakuje jednak pewnej osoby. Tuchlińska kompletnie pomija swojego ukochanego – czytamy w artykule na łamach serwisu.

Warto pamiętać o tym, że na profilu gwiazdy rzadko pojawiają się jednak zdjęcia u boku ukochanego. Być może biznesmen nie jest po prostu przekonany do aktywności w mediach społecznościowych w rytm zasady, że pieniądze lubią ciszę…

Patrycja Tuchlińska instagram
fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. KAPiF
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl