Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda nie wytrzymała! Musiała zareagować na doniesienia o romansie Chylińskiej i jej managerki. "I dobrze"
Anna Lipska
Anna Lipska 20.09.2023 15:56

Doda nie wytrzymała! Musiała zareagować na doniesienia o romansie Chylińskiej i jej managerki. "I dobrze"

Doda
Doda reaguje na plotki o romansie Chylińskiej

Doda reaguje na doniesienia na temat rzekomego romansu Agnieszki Chylińskiej i jej menadżerki Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Komentarz wokalistki jest tak bardzo w jej stylu. Co napisała?

Agnieszka Chylińska ma romans z menadżerką?

Wszystkie plotki na temat romansu Chylińskiej i jej menadżerki pojawiły się za sprawą jednego zdjęcia i to sprzed dwóch lat. Widać na nim Agnieszkę i Joannę, jak spacerują, trzymając się za ręce. 

Sprawa ponownie rozgrzała fanów artystki. Doszukują się w relacji pań czegoś głębszego niż przyjaźń. W końcu po serii spekulacji Ziędalska-Komosińska postanowiła skomentować sytuację.

“Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania bzdur. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć” - napisała w poście.
 

O plotkach rozpisują się prasa kolorowa i portale internetowe. Najwyraźniej nie wystarczą zapewnienia, że panie łączy poza pracą przyjaźń.

Agentka Chylińskiej wydała oświadczenie. Chodzi o plotki dotyczące ich bliskiej relacji Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Mąż Agnieszki Chylińskiej komentuje doniesienia o romansie żony

Po tym, jak okazało się, że oświadczenie to za mało, Joanna Ziędalska-Komosińska opublikowała także wymianę SMS-ów z mężem Agnieszki Chylińskiej. Marek nie jest osobą publiczną, a wokalistka bardzo dba o prywatność swojej rodziny, więc publikacja ta była szeroko komentowana i udowodniła, że małżonkowie mają spory dystans do wszelkich spekulacji.

“Marku, podobno mam romans z Twoja zoną, słyszałeś?” - zapytała Ziędalska-Komasińska. 

W odpowiedzi otrzymała następującą wiadomość:

“Doszły do mnie takie informacje. Oraz o 48. rocznicy ślubu, oraz że mama mieszka na Florydzie, gdzie zabieram całą rodzinę."

Mąż Chylińskiej komentuje doniesienia o romansie - fot. Instagram
Mąż Chylińskiej komentuje doniesienia o romansie - fot. Instagram

Całą sytuację skomentowała także Doda. 

Doda komentuje doniesienia o romansie Chylińskiej z menadżerką

Sprawa rzekomego romansu Agnieszki Chylińskiej z menadżerką nie przeszła bez echa. Także osoby związane z branżą zauważyły, że wokół wokalistki zrobiło się spore zamieszanie.

Swoje trzy grosze dorzuciła także Doda, która znana jest z tego, że bez wahania i owijania w bawełnę mówi i pisze, co myśli. 

“Znam to. Nadchodzi czas całkowitego wycofania się - poza pracą - z social mediów ludzi naszego biznesu, ale nie tylko. Wszyscy powoli mają już dosyć skutków Instagrama i followersów w życiu. I dobrze” - napisała w komentarzu.

Jak zwykle w punkt i jak zawsze w swoim stylu.

Doda komentuje romans Chylińskiej - fot. Instagram
Doda komentuje romans Chylińskiej - fot. Facebook
Agnieszka Chylińska, fot. KAPIF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPIF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPIF
Agnieszka Chylińska, fot. KAPIF