Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS / Eastnews

Doda pokazała się z tajemniczym przystojniakiem. Znów jest zakochana?

11 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Nowe doniesienia w sprawie stanu cywilnego Dody. Piosenkarka dużo czasu ostatnio spędza u boku swojego atrakcyjnego przyjaciela. Co ją łączy z Maxem Hodgesem?

Od czasu jej decyzji o rozwodzie, media uważnie obserwują każdy krok Dody. Okazuje się, że piosenkarka pojawiła się publicznie u boku swojego przystojnego, wieloletniego przyjaciela. 

Głośny rozwód Dody

W ostatnich miesiącach Doda nie znika z nagłówków gazet. Kontrowersyjna wokalistka po tym jak podjęła decyzję o odejściu od swojego męża, Emila Stępnia jest bacznie obserwowana przez media w całym kraju. Dodatkowo wypuściła nową piosenkę oraz zajmuje się promocją produkowanego przez nią filmu “Dziewczyny z Dubaju”.

Choć gwiazda dba o swój wizerunek silnej, niezależnej kobiety, to wielu fanów od razu zaczęło się doszukiwać w jej życiu nowego partnera. Wokalistka jednak stanowczo się odcina od tego typu spekulacji i podkreśla, że jest szczęśliwa sama ze sobą. Wielokrotnie także mówiła o tym, że jej poprzednie małżeństwo było toksyczne.

- Jestem TERAZ szczęśliwa ciesząc się życiem - po prostu. I jeszcze minie wiele czasu, zanim zechce je z kimś dzielić. Życzcie mi spokoju, równowagi i cieszcie się z mojego uśmiechu, który w końcu zawitał na mojej twarzy - wyznała piosenkarka.

Wypowiedź wokalistki także była nawiązaniem do licznych plotek dotyczących jej relacji z jej wieloletnim przyjacielem, Maxem Hodgesem. Wielu fanów nie ma wątpliwości, że tę dwójkę łączy coś więcej.

Julia Królikowska ślub

Julia Królikowska już po ślubie. Pierwsze zdjęcia trafiły do sieci

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Kim jest przystojny przyjaciel Dody?

Z Maxem Hodgesem wokalistka zna się już od wielu lat. Poznali się już ponoć 6 lat temu, podczas pobytu artystki w Kalifornii. Od tego czasu kilkukrotnie udawali się na wspólne wakacje, jeszcze gdy piosenkarka była w małżeństwie.

Doda wielokrotnie podkreślała, że łączy ich jedynie przyjaźń, jednak niedawno na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, które sugerują co innego. Możemy na nich zobaczyć jak dwójka wspólnie udała się na słoneczny spacer, na którym robili sobie liczne selfie między innymi podczas jedzenia lodów. Para po raz pierwszy zwróciła tak dużą uwagę, ponieważ w końcu byli widziani razem. Budzili tym zainteresowanie wielu ludzi, którzy nie kryli zdziwienia ich zachowaniem. Doda jednak w swoim stylu zdecydowała się tym nie przejmować.

Niedawno też wokalistka postanowiła zabrać swojego przyjaciela na ściankę. Wspólnie udali się na galę Kongresu Kobiet, czym wzbudzili ogromne zainteresowanie. To pierwszy raz, gdy gwiazda pokazała się publicznie u boku innego mężczyzny od czasu jej rozwodu.

Myślicie, że będą razem?

Doda z przyjacielem
Doda przyjaciel

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdjęcie Antka Królikowskiego namieszało w sieci, jeden szczegół zaniepokoił fanów

  • Ewa Drzyzga wygadała się o pracy z Agnieszką Woźniak-Starak. O jednym widzowie nie mieli pojęcia

  • Nie mieści się w głowie, czym do ślubu pojechała córka Adama Małysza. Miała ku temu ważny powód

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >