Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda w Tajlandii trafiła do szpitala. Błogi relaks przerwał wypadek
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 20:37

Doda w Tajlandii trafiła do szpitala. Błogi relaks przerwał wypadek

Doda w Tajlandii
Doda w Tajlandii

Doda miała wypadek w Tajlandii. Konieczna była pomoc medyków. Gwiazda pokazała, jakich doznała obrażeń.

Kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się (na chwilę)?

Nic nie wskazywało na to, że uczucie Dody i Dariusza Pachuta wypali się w tegoroczne wakacje. Para od miesięcy uchodziła za szczęśliwą. Publikowali wspólne zdjęcia i relacje z romantycznych wypadów. Doda z całych sił dopingowała ukochanego, gdy ten ruszył zdobyć wodospad Yumbilla w Peru.

Niespodziewanie 18 lipca do mediów przedostała się informacja o rozstaniu gwiazdy i sportowca. Poniekąd potwierdzeniem tych rewelacji były usunięte z social mediów wspólne zdjęcia. Sami zainteresowani nie zabrali jednak głosu w sprawie, ale to, co dzieje się obecnie w mediach społecznościowych Pachuta, nie mieści się w głowie. Sympatycy Dody zaczęli wytykać mu, że złamał serce ich idolce:

 • Fajnie to na czyimś wizerunku się wylansować. 
   
 • Szkoda, że nie ma komentarza, co z Dodą. 
   
 • Wiele osób (też ja) dotarłam tu dzięki właśnie Dodzie. 
   
 • Kurczę, wkręciłam się w was! Teraz smutno i… brak info. 
   
 • A Doda cierpi! Szkoda, bo fajna para była z nich, fajnie się ich oglądało – pisali internauci.
Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda wrzuciła pierwsze zdjęcie z Pachutem od czasu rozstania! Tak z nią zapozował, że od razu powstał mem Dariusz Pachut pochwalił się mamą. Tak wygląda teściowa Dody. Syn jest do niej bardzo podobny

Kryzys u Dody i Dariusza Pachuta

Światu gwiazd udało się dowiedzieć, kiedy Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Według naszego informatora para zakończyła swój związek za kulisami show TVP “Roztańczona Polska”. 

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu – mówiło nasze źródło. 

Niektórzy sugerowali, że Doda i Pachut rozstali się tylko na potrzeby promocji “Dream Show”. Wątpliwości te gwiazda rozwiała w oświadczeniu do mediów, które wydała w dniu prezentacji jesiennej ramówki Polsatu – 3 sierpnia. 

Drogie media, drodzy fani. Dziś odbędzie się ramówka Polsatu, na której będę przedstawiać mój najnowszy program, który jest spełnieniem moich marzeń, za który serdecznie dziękuję, i na który wszyscy czekacie, dlatego proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. 

Program Dody nagrywano w okresie, w którym znów została singielką. W jednym z odcinków poruszono temat jej złamanego serca. Niektórzy uznali, że piosenkarka opowiada o Pachucie:

Przejechało mnie to po podłodze. Naprawdę. […] W ogóle nic nie jadłam, nic nie spałam, ale cały czas się opalałam.

Doda, Dariusz Pachut, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPIF

Doda i Dariusz Pachut wrócili do siebie

Przełomowym momentem był koncert “Roztańczony Narodowy”, na którym Doda wystąpiła solo i w duecie ze Smolastym. Po zejściu ze sceny gwiazda została sfotografowana przez paparazzi, gdy wsiada do samochodu. Towarzyszył jej Dariusz Pachut. Wówczas plotki o powrocie ożyły.

Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Dariusz Pachut i Doda na Roztańczonym Narodowym, fot. KAPIF

Pachut pojawił się również na jednym z koncertów Dody. Kamery Polsatu zarejestrowały sportowca za kulisami, gdzie spacerował z mamą Rabczewskiej – z panią Wandą, trzymając ją za rękę.

Doda do teraz nie potwierdziła, czy wróciła do Dariusza Pachuta, ale zdaje się, że nie musi tego robić, bo odpowiedź nasuwa się sama. 10 listopada Świat Gwiazd informował, że para zdecydowała się na wspólne wakacje. Na zaproszenie jednego z biur podróży polecieli do Tajlandii:

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową – zdradziła nam osoba z otoczenia wokalistki. 

Wiadomo też, że po powrocie na Dodę czekają nowe zawodowe wyzwania. Przygotowała dla fanów sporo atrakcji i kolejne koncerty z serii Aquaria Tour.

Na urlopie będą mogli odpocząć z dala od oczu paparazzi, a po powrocie z Tajlandii Dodę czekają kolejne koncerty w Łodzi i Krakowie, a które bilety wyprzedały się w rekordowym tempie.

Doda miała wypadek w Tajlandii

Doda nie zapomina o fanach. Nawet podczas egzotycznego urlopu, zamiast upajać się słońcem, palmami i kolorowymi drinkami, dzieli się wspaniałymi nowinami. Ostatnio przekazała, że przed nią trzy koncerty w styczniu 2024 roku. Najpierw wystąpi w Krakowie, potem odwiedzi Łódź, a na końcu Gdańsk/Sopot. Wszystko w ciągu jednego miesiąca. 

O ostatnim zaplanowanym na styczeń koncercie Doda poinformowała fanów na wideo, które nagrał nad basenem. Ubrana w odważne bikini pochwaliła się, że jej trasa doczekała się jeszcze jednego przystanku. 

Dotychczas Doda raczyła fanów relacjami, na których pokazywała jak ćwiczy, pływa, co je i w jakich strojach aplikuje witaminę D ze słońca. Wszystko wyglądało bajecznie, bo w egzotycznym anturażu. Tymczasem urlop artystki nie przebiegał tak wspaniale, jak można byłoby to sobie wyobrazić.

Doda po powrocie do Polski zdradziła, że błogi relaks na słońcu przerwał jej wypadek. Nie wdawała się w szczegóły. Pokazała jedynie zdjęcie, na którym można dostrzec dużych rozmiarów opatrunek na jej udzie. 

Dzielny pacjent – napisała gwiazda po wyjściu spod rąk lokalnych medyków.

Na szczęście wszystko wygląda na to, że obrażenia nie przeszkodziły ukochanej Dariusza Pachuta w zwiedzaniu Tajlandii i prowadzeniu aktywnego trybu życia, który tak bardzo kocha.

Całość zobrazowała zdjęciami z cyklu przed i po. Możecie je zobaczyć poniżej.

Doda w Tajlandii przed wypadkiem, fot. IG
Doda w Tajlandii przed wypadkiem, fot. IG
Doda w Tajlandii po wypadku, fot. IG
Doda w Tajlandii po wypadku, fot. IG