Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit zwróciła się do fanów. Ostrzega ich przed działaniem oszustów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.01.2023 10:05

Dominika Gwit zwróciła się do fanów. Ostrzega ich przed działaniem oszustów

Dominika Gwit
fot. KAPiF

Dominika Gwit niedawno poinformowała o narodzinach pierwszego dziecka przy pomocy mediów społecznościowych. Teraz w jednej z relacji zaapelowała do obserwatorów w sprawie przestępstwa. W sieci pojawiły się nieprawdziwe informacje na jej temat.

Aktorka jest jedną z gwiazd, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z obserwatorami. Choć posty i relacje mają przede wszystkim pozytywny wydźwięk, niedawno musiała podzielić się smutną informacją. Jej wizerunek został skradziony.

Dominika Gwit na kilka dni po porodzie podzieliła się poważnym naruszeniem

Z powodu dużej aktywności medialnej świeżo upieczona mama musi często kontrolować jakie treści na jej temat pojawiają się w internecie. Portale często wspominają o życiu prywatnym oraz zawodowych dokonaniach, jednak ostatnio przeczytała o sobie zaskakujący artykuł.

Jak wiele gwiazd aktorka musi mierzyć się z wykorzystywaniem jej wizerunku w celach promocyjnych dla nieistniejących bądź szkodliwych produktów. Niedawno poinformowała, że doszło do takiego naruszenia w przypadku środków odchudzających.

W jednej z relacji zapewniła obserwatorów, że nigdy nie korzystała z takich sposobów, a reklama z jej udziałem jest zwykłym oszustwem. Co więcej, wykorzystane zdjęcie zostało zmontowane w ten sposób, by ukazywało zadowoloną aktorkę trzymającą opisywany produkt.

Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie — zapewniała Dominika Gwit.

Dominika Gwit apeluje do internautów

Oszuści żerujący na popularności gwiazd wykorzystują ich wizerunek, by zainteresować internautów do skorzystania z ich "oferty". Niestety Dominika Gwit nie jest jedyną gwiazdą, która została twarzą fałszywej reklamy. Wśród osób, które przeszły "cudowną metamorfozę" znalazła się również Martyna Wojciechowska oraz Dorota Gawryluk.

Aktorka apelowała do internautów, by z rozsądkiem podchodzili do treści zobaczonych w internecie. W wielu przypadkach reklamowane produkty obiecują niemożliwych efektów, a co gorsza mogą nam zaszkodzić.

Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich [...] To oszustwo! Nie wiadomo co to za trucizna — przestrzegała Dominika Gwit.

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)
Dominika Gwit
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/dominikagwit/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Była gwiazdą "Na Wspólnej", nagle u jej dziecka wykryto raka. "Prosiłam Boga, aby szybciej go zabrał"

  3. Tragedia. Córka aktora nie żyje. Miała tylko 25 lat, niedawno urodziła dziecko

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!