Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dziwna sytuacja pomiędzy Ostrowską-Królikowską a Joanną Opozdą. Teściowa nie popisała się taktem?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.07.2022 12:22

Dziwna sytuacja pomiędzy Ostrowską-Królikowską a Joanną Opozdą. Teściowa nie popisała się taktem?

Joanna Opozda Małgorzata Ostrowska-Królikowska EA
TRICOLORS/East News, Piotr Molecki/East News

Joanna Opozda postanowiła odnieść się do rzekomego zaproszenia, jakie otrzymała od teściowej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej do swojej rodzinnej rezydencji w Kudowie. Aktorka wyznała, że o możliwości przyjazdu do domu Królikowskich dowiedziała się dopiero z mediów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wielokrotnie powtarzała, że chciałaby mieć regularny kontakt ze swoim wnukiem Vincentem. Aktorka mówiła również, że zaprasza Joannę Opozdę do swojej rodzinnej posiadłości w Kudowie.

Joanna Opozda nie skorzysta z zaproszenia od teściowej?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas niedawnego wywiadu z magazynem "Na Żywo" wyznała, że bardzo zależy jej na dobrych kontaktach z jej najmłodszym wnukiem Vincentem. Aktorka chciałaby, aby Joanna Opozda i jej syn przyjechali do rodzinnej posiadłości gwiazdy w Kudowie, gdzie będą mogli cieszyć się naturą i czystym powietrzem.

-Chciałabym, aby Vincent i Joasia mogli skorzystać ze świeżego powietrza i pięknych okoliczności przyrody — mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Na Żywo". Teraz Joanna Opozda postanowiła odnieść się do słów swojej teściowej i wyjaśnić, dlaczego nie zdecydowała się na wizytę w Kudowie.

Joanna Opozda komentuje sytuację z zaproszeniem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej do Kudowy

Młoda mama postanowiła odnieść się do całej sytuacji. Przez długi czas media zarzucały aktorce, że ta unika kontaktu z teściową i nie jest przychylna regularnym spotkaniom swojego syna Vincenta z resztą rodu Królikowskich. Dużo osób zastanawiało się, dlaczego Joanna Opozda nie skorzysta z zaproszenia do rodzinnej posiadłości Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Teraz okazało się, że powód jest bardzo prosty.

Joanna Opozda w rozmowie z portalem "Pudelek" wyznała, że nigdy nie otrzymała zaproszenia do Kudowy. O możliwości przyjazdu z Vincentem do rodzinnego domu Królikowskich dowiedziała się dopiero dzięki wywiadowi samej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej dla magazynu "Na Żywo".

-To miłe, ale nic mi o tym nie wiadomo. Nikt nas do Kudowy nie zapraszał. Dowiedziałam się o tym pomyśle z mediów — wyznała Joanna Opozda podczas rozmowy z portalem "Pudelek".

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda ig1
Joanna Opozda Instagram/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. Instagram/asiaopozda
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig1
Małgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig2
Małgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram/malgorzata_ok

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Joanna Opozda bez skrupułów wbija szpilę teściowej. Zdradziła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

  2. Ostrowska-Królikowska pokazała się z ukochaną syna, zdjęcie mówi wszystko o ich relacji

  3. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" ma powody do świętowania, udało się. Zabrała głos ws. syna, gratulujemy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].