Swiatgwiazd.pl
Górniak Gessler

TRICOLORS/East News

Edycie Górniak puściły nerwy. Słowa Magdy Gessler doprowadziły ją do furii

7 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Edyta Górniak w ostrych słowach skrytykowała Magdę Gessler. Nie spodobała jej się decyzja o wpuszczaniu do restauracji jedynie osób zaszczepionych.

Magda Gessler niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że do swojej restauracji wpuszczać będzie jedynie osoby zaszczepione. Antyszczepionkowa Edyta Górniak w ostrych słowach skomentowała jej decyzję.

Edyta Górniak o koronawirusie

Edyta Górniak w ostatnim roku stała się bardzo aktywna w sieci. Na początku zeszłego roku przeprowadziła się z powrotem do Polski z USA. Wraz z wybuchem pandemii zaczęła na bieżąco komentować wydarzenia w Polsce i na świecie, szybko zaczęła szerzyć szkodliwe, antyszczepionkowe treści. Niedawno internet obiegło nagranie na którym za kulisami zdjęła ze ściany infografikę przypominającą o noszeniu maseczek.

W przeciągu ostatnich miesięcy coraz częściej mówi się o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń jedynie dla osób niezaszczepionych. W Polsce nie zostały one jeszcze wprowadzone i rządzący nie planują takowych zarządzić, jednak wiele europejskich krajów decyduje się na taki krok, chociażby by zachęcić ludzi do szczepień.

Niedawno Magda Gessler udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zmianach jakie planuje w swoich restauracjach. Między innymi zapowiedziała, że nie będzie wpuszczać osób niezaszczepionych - dla dobra jej klientów. Jej decyzja spotkała się z entuzjastycznym odbiorem.

Jednak nie wszyscy są zadowoleni z postanowienia restauratorki. Edyta Górniak zdecydowała się w ostrych słowach skomentować nie tylko decyzję Magdy Gessler, ale także serwowane w jej restauracjach jedzenie.

Beata P.

Czy celebryci piją częściej i czy dwa promile to dużo? Rozmowa z ekspertami

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Edyta Górniak odpowiada Magdzie Gessler

Edyta Górniak nie kryła oburzenia po wypowiedzi Magdy Gessler. Na swoim Instagramie zdecydowała się krytycznie odnieść do nowych zasad, jakie ma wprowadzić w swoich lokalach restauratorka. Zarzuciła jej nieludzkie traktowanie, skrytykowała także użyty przez nią język w wypowiedzi.

- Prawdę mówiąc, wypowiedzi pani Gessler słuchałam kilka razy, bo miałam nadzieję, że źle coś usłyszałam i zrozumiałam opacznie. Uderzył mnie najpierw drwiący, żeby nie powiedzieć szyderczy ton tej wypowiedzi. Czy nie łagodniej byłoby powiedzieć „chciałabym, aby wszyscy w mojej restauracji czuli się dobrze”? […] Jak można, powiedzieć o kimkolwiek cytuję: „wejdą tylko wymazani”? Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do nas wszystkich, ponad wszelkie rozumienie, nie traćmy moralności - apelowała Górniak.

Przy okazji zdecydowała się wbić szpilę w kuchnię Magdy Gessler. Wyznała, że od lat nie była w jej restauracji, jednak wie, że serwowana tam kuchnia jest pełna ulepszaczy i sztucznych aromatów, których ona nie lubi.

Myślicie, że Magda Gessler odpowie piosenkarce?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

  • Polska dziennikarka straciła ciążę. Zrozpaczona zaapelowała do internautów

  • Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >