Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak i Doda - czy zawalczą Fame MMA?

Facebook.com/Edyta Górniak, Facebook.com/Doda

Doda i Edyta Górniak zawalczą na Fame MMA? Jest komentarz

31 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie Wojtka Goli, który oznajmił, że chciałby zobaczyć ją na jednym ringu z Dodą. Komentarz mężczyzny pojawił się nawet na okładce Super Expressu. Artystka nie potraktowała go jednak poważnie.

Edyta Górniak i Doda to – jak stwierdził Wojtek Gola – idealny duet do starcia w jednym oktagonie. Mężczyzna podzielił się tym niecodziennym marzeniem podczas rozmowy z Aleksandrą Głowińską w programie „Plotkersi”.

Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie. Nie zawalczy z Dodą?

Wojtek Gola, znany influencer i uczestnik programu „Warsaw Shore”, jest jednym z udziałowców federacji zajmującej się organizacją walk. Gale Fame MMA powstały w maju 2018 roku i obejmują starcia sławnych osób, takich jak youtuberzy, raperzy i celebryci.

Fame MME zyskuje coraz większy rozgłos. Wojtek Gola, któremu zależy na promowaniu biznesu, był niedawno gościem jednego z odcinków programu „Plotkersi”. W trakcie rozmowy z prowadzącą wyznał, że chciałby, aby w jednej walce na ringu wystąpiła Doda. Za najlepszą przeciwniczkę wokalistki uznał Edytę Górniak.

- Doda i Edyta Górniak albo Agnieszka Woźniak-Starak. Kto się bardziej nie lubi z Dorotą? Myślę, że Doda ma charakter i mogłaby stanąć do walki też z Małgosią Rozenek. Ciekawe, z kim byłby największy konflikt – powiedział.

Komentarz Wojtka Goli szybko obiegł internet, aż w końcu dotarł do Super Expressu. Dziennikarze tabloidu zainteresowali się wywiadem współorganizatora gal Fame MMA i opublikowali jego wypowiedź na stronie. Informację o niewykluczonej walce dwóch piosenkarek zamieścili także na okładce gazety.

Duża fotografia zdobiąca najnowsze wydanie Super Expressu przyciągnęła uwagę Dody, która nie zamierzała jednak się do niej odnosić. Udostępniła ją jedynie na Instastories, podpisując krótkim komentarzem: „Hit”. Niedługo po tym w sieci pojawiła się odpowiedź Edyty Górniak.

Niedoszła rywalka Dody poszła jej śladem i nie poświęciła zbyt wiele czasu na komentowanie zaproszenia Wojtka Goli. Postanowiła także udostępnić fotografię, jednocześnie zaprzeczając temu, że stanie na ringu Fame MMA. Zasugerowała organizatorom, że zwyczajnie ich na to nie stać.

- Że jak? Nie mają takich pieniędzy – napisała rozbawiona Górniak.

Wygląda na to, że marzenie Wojtka Goli wciąż pozostanie niespełnione. Mężczyzna na razie nie odniósł się do otrzymanych odpowiedzi.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy

  • Kolega zdradza prawdę o Bożenie Dykiel. Taka jest naprawdę

  • Partnerka znanego wokalisty zrobiła aborcję. Nie żałuje

Źródło: Plotek

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >