Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak na imprezie w Warszawie. Towarzyszyli jej znani celebryci

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Edyta Górniak w ostatnim czasie zdystansowała się od świata celebrytów i showbiznesu. W ostatni weekend jednak została przyłapana w ciekawym towarzystwie podczas imprezowania w centrum Warszawy.

  • Edyta Górniak ostatnie miesiące spędziła w domowym zaciszu w górach

  • Ostatni weekend spędziła na luksusowej imprezie w Warszawie

  • W nietypowym towarzystwie do świtu bawiła się na ulicach stolicy

Edyta Górniak ostatnimi czasy zaczęła podchodzić mocno krytycznie do wielu aspektów jej wcześniejszego życia i wyprowadziła się do cichego domu w górach, skąd rzadko wyjeżdża. Niedawno jednak na specjalną okazję wróciła do Warszawy, gdzie spędziła intensywny wieczór w doborowym towarzystwie.

Edyta Górniak na luksusowej imprezie urodzinowej

Edyta Górniak w ostatnich miesiącach stała się kontrowersyjną postacią. Po wybuchu pandemii głównie na swoim Instagramie zaczęła głosić groźne tezy o światowym spisku i szkodliwości szczepionek. Szybko zaczęła także krytykować wpływ technologii i social mediów.

Być może w związku z jej teoriami postanowiła przenieść się do domu w bardziej naturalnym otoczeniu przyrody. Z Warszawy przeniosła się w polskie góry, skąd często prowadzi live'y na swoim Instagramie. Tam też zaprosiła Rafała Brzozowskiego przed jego występem na Eurowizji (więcej tutaj). Rzadko opuszcza swój dom, do Warszawy przyjeżdża tylko na specjalne okazje.

W miniony weekend jednak piosenkarka zdecydowała się przyjechać do stolicy. Miała tam zagrać minikoncert na zamkniętej imprezie urodzinowej u znanego producenta muzycznego. Tam miała okazję spotkać wielu celebrytów, którzy zdecydowali się dołączyć do świętowania urodzin muzyka.

Okazuje się, że na imprezie towarzyszyli jej wyjątkowi goście. Artystka miała cały wieczór spędzić w towarzystwie Izabeli Janachowskiej i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego. W trójkę tak dobrze się dogadywali, że później postanowili zorganizować after party.

monika richardson

Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki. Czeka go poprawka

CZYTAJ DALEJ

Edyta Górniak baluje na ulicach Warszawy

Po luksusowej imprezie urodzinowej, wokalistka ze znajomymi zdecydowali się kontynuować zabawę w miejscu publicznym. Imprezowicze udali się do eleganckiej restauracji warszawskiej, gdzie zostali rozpoznani przez paparazzi i innych gości. Okazuje się, że tam zabawa również trwała w najlepsze.

- Grubo po północy zawitali do popularnej restauracji w centrum stolicy, a tam polało się najlepsze wino. Spotkanie zakończyli o 3:30 nad ranem - podaje Super Express.

Edyta Górniak zakończyła imprezę już po świcie. Wtedy po nią i jej nowych przyjaciół podjechał szofer luksusowym wartym około 2 miliony złotych rolls roycem, którym odwiózł całą grupę do hotelu. Spodziewaliście się takich nocnych wypadów po wokalistce?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Super ExpressPodobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >