Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak na imprezie w Warszawie. Towarzyszyli jej znani celebryci

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Edyta Górniak w ostatnim czasie zdystansowała się od świata celebrytów i showbiznesu. W ostatni weekend jednak została przyłapana w ciekawym towarzystwie podczas imprezowania w centrum Warszawy.

  • Edyta Górniak ostatnie miesiące spędziła w domowym zaciszu w górach

  • Ostatni weekend spędziła na luksusowej imprezie w Warszawie

  • W nietypowym towarzystwie do świtu bawiła się na ulicach stolicy

Edyta Górniak ostatnimi czasy zaczęła podchodzić mocno krytycznie do wielu aspektów jej wcześniejszego życia i wyprowadziła się do cichego domu w górach, skąd rzadko wyjeżdża. Niedawno jednak na specjalną okazję wróciła do Warszawy, gdzie spędziła intensywny wieczór w doborowym towarzystwie.

Edyta Górniak na luksusowej imprezie urodzinowej

Edyta Górniak w ostatnich miesiącach stała się kontrowersyjną postacią. Po wybuchu pandemii głównie na swoim Instagramie zaczęła głosić groźne tezy o światowym spisku i szkodliwości szczepionek. Szybko zaczęła także krytykować wpływ technologii i social mediów.

Być może w związku z jej teoriami postanowiła przenieść się do domu w bardziej naturalnym otoczeniu przyrody. Z Warszawy przeniosła się w polskie góry, skąd często prowadzi live'y na swoim Instagramie. Tam też zaprosiła Rafała Brzozowskiego przed jego występem na Eurowizji (więcej tutaj). Rzadko opuszcza swój dom, do Warszawy przyjeżdża tylko na specjalne okazje.

W miniony weekend jednak piosenkarka zdecydowała się przyjechać do stolicy. Miała tam zagrać minikoncert na zamkniętej imprezie urodzinowej u znanego producenta muzycznego. Tam miała okazję spotkać wielu celebrytów, którzy zdecydowali się dołączyć do świętowania urodzin muzyka.

Okazuje się, że na imprezie towarzyszyli jej wyjątkowi goście. Artystka miała cały wieczór spędzić w towarzystwie Izabeli Janachowskiej i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego. W trójkę tak dobrze się dogadywali, że później postanowili zorganizować after party.

monika richardson

Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki. Czeka go poprawka

CZYTAJ DALEJ

Edyta Górniak baluje na ulicach Warszawy

Po luksusowej imprezie urodzinowej, wokalistka ze znajomymi zdecydowali się kontynuować zabawę w miejscu publicznym. Imprezowicze udali się do eleganckiej restauracji warszawskiej, gdzie zostali rozpoznani przez paparazzi i innych gości. Okazuje się, że tam zabawa również trwała w najlepsze.

- Grubo po północy zawitali do popularnej restauracji w centrum stolicy, a tam polało się najlepsze wino. Spotkanie zakończyli o 3:30 nad ranem - podaje Super Express.

Edyta Górniak zakończyła imprezę już po świcie. Wtedy po nią i jej nowych przyjaciół podjechał szofer luksusowym wartym około 2 miliony złotych rolls roycem, którym odwiózł całą grupę do hotelu. Spodziewaliście się takich nocnych wypadów po wokalistce?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Super ExpressAlicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >