Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak o wybrance Allana. Wyjawiła, co tak naprawdę ich łączy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.11.2023 08:06

Edyta Górniak o wybrance Allana. Wyjawiła, co tak naprawdę ich łączy

Edyta Górniak, Allan Krupa
Allan Krupa zaczął nowy związek?, fot. KAPiF/instagram.com/nicolpniewska/

O synu Edyty Górniak ponownie zrobiło się głośno z powodu sercowych rozterek. Allan Krupa niedawno zakończył dwuletnią relację, a teraz wzbudził sensacje swoją znajomością ze słynną influencerką. Jego matka skomentowała zawodowe i prywatne plany na przyszłość syna.

Edyta Górniak o karierze Allana Krupy

W ostatnim czasie syn piosenkarki zaczął mocno działać jako DJ. Niedawno widzieliśmy duet Edyty Górniak i Allana Krupy podczas koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Okazuje się, ze 19-latek wiele poświęca dla kariery. Jego matka zdradziła, jak wyglądały przygotowania do wspólnego występu.

To było bardzo czasochłonne. Zwłaszcza że on musiał czekać. […] Niestety parę razy było tak, że skończyłam program i przyjechałam do studia na dwunastą w nocy. No i tak do trzeciej, czwartej w nocy pracowaliśmy. On się skupił cały na tym.

Po występie w Warszawie Allan Krupa zajął się kolejnymi działalnościami. Tym razem opuścił Polskę i wybrał się do Monako. Co ciekawe, nie wyleciał tam sam, lecz w towarzystwie pięknej dziewczyny.

Edyta Górniak, Allan Krupa (2).jpg
Allan Krupa zaczął nowy związek?, fot. KAPiF
TYLKO U NAS: Edyta Górniak jest w związku z Rafałem Brzozowskim? Mamy oficjalny komentarz gwiazdy Co za klasa! Tomasz Szczepanik obraził Edytę Górniak, a ona powiedziała coś takiego. To go zagięła!

Edyta Górniak o nowym związku syna

Internet oszalał, gdy okazało się, że 19-letni muzyk wybrał się w zagraniczną podróż wraz z Nicol Pniewską. Influencerka w mediach społecznościowych pokazała nocny spacer wraz z synem Edyty Górniak. Okazuje się, że duet ma sporo wspólnego.

Nicola jest córką menedżera Allana. Oni się właśnie w taki sposób poznali. Tam jest kilka takich równoległych zależności zawodowych - zdradziła matka Allana Krupy.

Gwiazda zdradziła także, jaki jest cel podróży duetu do tak odległego miejsca. Okazuje się, że 19-latkowie pojechali tam nie tylko na wypoczynek.

Allan Krupa2.PNG
Allan Krupa zaczął nowy związek?, fot. instagram.com/nicolpniewska/

Edyta Górniak o przyszłości Allana Krupy z Nicol Pniewską

Piosenkarka ma z synem niesamowitą więź i stale martwi się o jego miłosne rozterki. Bardzo przeżyła rozstanie syna z ostatnią partnerką. Tym razem wie, ze duet połączyła pasja do muzyki. Wyjazd do Monako ma zaowocować wspólnymi dziełami.

Nie wiem wszystkiego, ale wiem to, że z Nicolą robią płytę. […] Z tego co wiem, to kręcą klip z Nicol do nowego premierowego utworu, więc fajnie. Cieszę się. To jest o tyle fajnie, że słyszałam kilka utworów, które oni napisali i znakomicie ich głosy brzmią razem.

Edyta Górniak skomentowała także potencjalny związek syna z influencerką. Okazuje się, że choć wspiera ją w mediach społecznościowych, nie wie, czy Allan jest gotowy na nową relację.

Naprawdę nie wiem. Zobaczymy. Nie wiem, czy on jest już gotowy. Czas pokaże. Na razie niech się skupią na muzyce i na twórczości.

Edyta Górniak, Allan Krupa (3).jpg
Edyta Górniak i Allan Krupa fot. KAPiF
Edyta Górniak (26).jpg
Allan Krupa zaczął nowy związek?, fot. KAPiF

Źródło: Fakt