Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Pazura o śmierci teściowej. "Cezary nie życzył sobie, aby była to wiadomość dla opinii publicznej"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 22.01.2023 16:10

Edyta Pazura o śmierci teściowej. "Cezary nie życzył sobie, aby była to wiadomość dla opinii publicznej"

Cezary Pazura i Edyta Pazura
fot: KAPiF

Edyta Pazura opublikowała zdjęcie z Dubaju, wspominając w opisie swojego ojca. Jedna z internautek zauważyła, że na jej profilu brakuje wpisu o śmierci teściowej. Edyta dosadnie odpowiedziała na wścibski komentarz.

Dzień przed swoimi urodzinami zmarła mama Cezarego i Radosława Pazury. Ceremonia pogrzebowa odbyła się 17 stycznia w Kaplicy świętej Anny w Ujeździe, o czym poinformowała Dorota Chotecka. Edyta Pazura nie komentowała zdarzenia, aż do dziś.

Edyta Pazura nie chciała komentować śmierci teściowej na prośbę męża

Na swoim Instagramie Edyta Pazura opublikowała wpis, w którym pisze o tym, jak w Dubaju "mieszkał i pracował w latach 90" jej ojciec. Wspomniała również, jak 30 lat później zabrała rodziców do tego wyjątkowego miejsca. Jedna z internautek postanowiła zwrócić uwagę przebywającej na wakacjach Pazurze o tym, że nic nie napisała na temat śmierci teściowej.

—  A tak nic o śmierci teściowej? Dowiadujemy się od Doroty... — napisała jedna z internautek. —  Cezary nie życzył sobie, aby była to wiadomość dla opinii publicznej i nikt nie ma obowiązku się spowiadania się, tym bardziej obcym osobom — wyjaśniła Edyta Pazura.

Żona Radosława Pazury opublikowała wpis na swoim Instagramie, którym żegna swoją teściową i jak sama napisała "drugą mamę". Dorota Chotecka opublikowała również zdjęcie bukietu z róż w kształcie serca.

Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale się nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni. Opiekuj się nami tam z góry napisała Dorota Chotecka.

Edyta Pazura nie ma kontaktu ze szwagrem i jego żoną

Edyta i Cezary Pazura są małżeństwem od 13 lat. Żona Cezarego chętnie dzieli się na Instagramie swoimi przemyśleniami oraz tym, co się u nich dzieje. W listopadzie ubiegłego roku zorganizowała tzw. Q&A, czyli dała swoim obserwującym możliwość zadawania jej pytań.

Podczas zabawy padło pytanie o to, jaki kontakt Edyta i Cezary mają z Dorotą Chotecką i Radosławem Pazurą. Odpowiedź, na pewno zaskoczyła wielu internautów.

 Widziałam ich parę razy w życiu, więc trudno mówić o kontakcie — napisała Edyta Pazura. Wygląda na to, że nadal nie utrzymują ze sobą kontaktu i nie uzgadniają wspólnie rodzinnym spraw.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Hanna Polk nie miała łatwego życia. W trudnych chwilach nie mogła nawet liczyć na męża

  3. Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z ukochaną. Pokazał ją po długiej przerwie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!