Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Edyta Pazura znowu uderza w Dorotę Chotecką. "Żałoby nie obchodzi się na Instagramie"

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Dorota Chotecka poinformowała na swoim Instagramie o śmierci teściowej, matki Cezarego i Radosława Pazury. Przez pewne pytanie internautki jej szwagierka, Edyta Pazura ponownie musiała odnieść się do tej tragedii. Czy żona gwiazdy "Kilera" chciała wbić Dorocie szpilkę swoją wypowiedzią?

Wygląda na to, że Edycie Pazurze nie spodobało się, że aktorka ujawniła tak prywatną i rodziną sprawę. Wpis w relacji jest jednoznaczny i wyjaśnia jej oburzenie.

Edyta Pazura nie utrzymuje kontaktu ze szwagrem i jego żoną

Edyta i Cezary Pazura są małżeństwem już kilkanaście lat. Podczas tzw. Q&A na Instagramie, żona aktora ujawniła jak wygląda ich kontakt z Radosławem Pazurą i Dorotą Chotecką. Nie uzgadniają ze sobą rodzinnych spraw i nie utrzymują kontaktu. – Widziałam ich parę razy w życiu, więc trudno mówić o kontakcie –  napisała Edyta Pazura.

Niedługo później na podobne pytanie zareagowała Dorota Chotecka, która wyjawiła, że "jakiś kontakt" między braćmi oraz ich żonami wciąż istnieje.

Przypominamy też, że żona Radosława Pazury opublikowała zdjęcie bukietu róż, pod którym poinformowała o śmierci teściowej.  Jednak z internautek postanowiła zwrócić uwagę przebywającej na wakacjach Edycie Pazurze o tym, że nie napisała nic na ten temat i tu rozpoczął się medialny szum.

Edyta Pazura: "Żałoby nie obchodzi się na Instagramie"

Internauci nie mogli zrozumieć, dlaczego Chotecka napisała o śmierci teściowej a u Pazury pojawił się post z wakacji w Dubaju. Wygląda na to, że temat nie ucichł, a Edyta musiała wyjaśnić swoją decyzję. 

– Czy to prawda, że mama pana Czarka zmarła? Nie obchodzicie żałoby? – zapytała jedna z internautek.

Mój mąż nie życzył sobie, aby to była informacja do wiadomości publicznej. Wielka szkoda, że nie zostało jego zdanie uszanowane. Żałobę nie obchodzi się na Instagramie. My bardzo jasno stawiamy tu granicę. Nie mamy obowiązku spowiadania się innym, a tym bardziej robienia sobie PRu wiadomościami, które nie powinny się znaleźć w sferze publicznej – napisała Edyta Pazura.

Dodała również, że przez 6 lat małżeństwa para przechodziła przez wiele tragedii i nigdy nie zdecydowała się podzielić nimi publicznie.

Mam nadzieję, że to jest jasne i to pierwszy i ostatni raz, gdy odnoszę się do tego – dodała.

Edyta Pazura
fot. instagram.com/edyta_pazura/?hl=en

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Niania syna Sussexów nie ukrywała niczego. Już pierwszego dnia przekonała się, jacy są naprawdę

  3. Stanowczo odradzali Młynarskiej współpracę z Owsiakiem. Zmroziło ją, gdy usłyszała te słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Czytaj więcej >
Natalia Cieślak

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]