Ewa Krawczyk obecna na pogrzebie męża Żródło: Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk dwukrotnie przytulała i całowała trumnę męża. Nie potrafiła powstrzymać łez

11 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ewa Krawczyk spędziła z Krzysztofem Krawczykiem ponad 35 wspólnych lat. Ukochana artysty była obecna na jego ostatniej ziemskiej drodze podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w sobotę 10 kwietnia. Podczas pogrzebu żona muzyka przytulała i całowała trumnę. W ich wspólnym życiu nie brakowało dowodów wzajemnej miłości.

  • 10 kwietnia odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
  • Na uroczystościach była obecna ukochana żona artysty, Ewa Krawczyk
  • Małżonkowie spędzili u swego boku ponad 3 dekady

Krzysztof i Ewa Krawczyk pożegnali się po raz ostatni. Legendarny artysta odszedł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia, o czym powiadomił menedżer muzyka, Andrzej Kosmala. Parę dni później na cmentarzu w Grotnikach odbyły się poświęcone wokaliście uroczystości pogrzebowe. To właśnie w tej miejscowości małżonkowie przeżywali wspólne wzloty i upadki, trwając w związku małżeńskim przez 36 lat.

Ewa Krawczyk żegnała męża po raz ostatni

Z oczywistych powodów Ewa Krawczyk nie była w stanie wygłosić przemówienia podczas mszy świętej w intencji zmarłego piosenkarza. Uroczystość rozpoczęła się w samo południe w archikatedrze w Łodzi.

Pod koniec mszy głos zabrał Andrzej Kosmala, menedżer Krzysztofa Krawczyka, który współpracował z wokalistą od początku jego kariery solowej rozpoczętej w latach 70 ubiegłego wieku. Menedżer, jak sam zaznaczył, przemawiał również w imieniu Ewy Krawczyk. Andrzej Kosmala odniósł się między innymi do talentu, jakim niewątpliwie obdarzony był legendarny piosenkarz.

- Poprosiła mnie jednak twoja ukochana żona Ewa o powiedzenie kilku słów, których ona nie ma dziś, w tej ciężkiej dla niej chwili, wypowiedzieć. Prosiła mnie, bym powiedział krótko: nie żegnaj, lecz do widzenia. (...) Pan Bóg dał ci talent, a ty tego daru nie zmarnowałeś - mówił menedżer wokalisty.

Andrzej Kosmala czuwał nad grobem Krzysztofa Krawczyka, prawdziwa przyjaźń wzruszaAndrzej Kosmala czuwał nad grobem Krzysztofa Krawczyka, prawdziwa przyjaźń wzruszaCzytaj dalej

Podczas uroczystości pogrzebowych Ewa Krawczyk dwukrotnie przytulała i całowała trumnę męża. Pierwszy raz, gdy ciało artysty zostało wyniesione z archikatedry oraz drugi, tuż przed złożeniem Krzysztofa Krawczyka do grobu. Na cmentarzu wyraźnie dawał się usłyszeć jej głośny płacz.

Przypomnijmy, że parę dni przed śmiercią Ewa Krawczyk cieszyła się z powrotu męża do domu. Piosenkarz musiał pozostać w szpitalu z powodu zakażenia nowym koronawirusem SARS-CoV-2, o czym informował fanów za pośrednictwem Facebooka. Po zakończeniu hospitalizacji Krzysztof Krawczyk ponownie dał fanom znać o tym, że stan jego zdrowia się poprawił. Nie omieszkał wspomnieć przy okazji o ukochanej żonie, która była dla niego źródłem szczęścia i pozytywnych emocji.

- Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. (...) - czytamy w social mediach.

Historia pewnej miłości

Krzysztof i Ewa Krawczyk poznali się w latach 80 ubiegłego wieku. Były to czasy, gdy oboje pomieszkiwali w Stanach Zjednoczonych. Los splótł ich życiowe drogi w jednym z barów, gdzie Ewa Krawczyk pracowała jako barmanka, a muzyk występował.

Ponieważ ślub zawarty przez małżonków w USA w Polsce okazał się nieważny, para zdecydowała się powiedzieć sobie “tak” jeszcze dwa razy. Najpierw odbyła się szybka cywilna uroczystość, a później ślub kościelny. Małżonkowie trwali u swego boku aż do momentu, w którym rozłączyła ich nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka.

Obrazy Świat gwiazd

Piotr Molecki/East News

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 3 kwietnia 2021

https://www.facebook.com/groups/241758792659469/permalink/1839222246246441/ Wszystkiego Najlepszego Kochanym Paniom w dniu ich Święta! Oczywiście życzenia składam na ręce mojej Ewuni!

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Poniedziałek, 8 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt, WP, Radio Zet, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł