Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Fani zaniemówili na widok kreacji Dody na wielkiej gali. O tej stylizacji będzie się mówiło latami
Anna Lipska
Anna Lipska 08.12.2023 20:25

Fani zaniemówili na widok kreacji Dody na wielkiej gali. O tej stylizacji będzie się mówiło latami

Doda w oszałamiającej kreacji
Doda, fot. KAPIF/Instagram

Doda na wielkiej gali przyciągała oczy wszystkich! O jej kreacji zdecydowanie będzie się mówiło latami. Jak wyglądała wokalistka? Zdjęcie stylizacji.

Doda na urlopie w Tajlandii

Doda wybrała się na wakacje do Tajlandii. Po trudnym i wyczerpującym czasie, jaki ma za sobą, a jaki związanym był z Aquaria Tour i przygotowaniami do tej legendarnej już trasy koncertowej, uwiecznionej zresztą w programie Polsatu “Doda Dream Show”, postanowiła, że czas odpocząć Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że razem z Dariuszem Pachutem zaplanowali wypad do Azji. 

Doda i Darek lecą razem to Tajlandii biznesklasą na zaproszenie biura podróży Rainbow. To wyczekane wakacje po intensywnym okresie w życiu Rabczewskiej, czyli serii koncertów Aquaria Tour i programie "Doda. Dream Show", w którym udokumentowała pracę nad trasą koncertową - zdradziła Światowi Gwiazd osoba z otoczenia wokalistki. 

Z wakacji już Doda informowała, że fani mogą liczyć na kontynuację trasy. Zanim jednak to nastąpi, to gwiazda ma przed sobą kilka innych zobowiązań. Właśnie pojawiła się na wielkiej gali i… Ach, tę stylizację wszyscy zapamiętają!
 

Najpierw Opole, a teraz Tajlandia. Wpadka z festiwalu prześladuje Dodę. Fani znowu wszystko zobaczyli Dariusz Pachut pochwalił się mamą. Tak wygląda teściowa Dody. Syn jest do niej bardzo podobny

Doda ikoną stylu?

Doda jest nie tylko wokalistką obdarzona niesamowitym głosem, ale tez niezwykle piękną i zgrabną kobietą. Lubi eksperymentować z modą, a przez lata jej bytności na polskich scenach jej styl mocno ewoluował. Dzięki idealnej figurze może sobie pozwolić na odważne kreacje i nie stroni od odkrywania krągłości i eksponowania walorów sylwetki.

Obserwując jej występy na scenie, możemy zauważyć całą masę kreatywnych kostiumów. Z kolei na czerwonym dywanie Doda zazwyczaj zachwyca wyglądem. Jak wyglądała na wielkiej gali? 

Jak wyglądała Doda na wielkiej gali?

Na Instagramie Dody pojawiło się zdjęcie z wielkiej i ważnej dla wokalistki gali. Gwiazda pokazała się w niezwykłej kreacji. Złota sukienka mini z odkrytą górą, którą okrywał delikatny biały woal, ciągnący się po ziemi, idealnie eksponowała figurę Doroty, ale także cudną opaleniznę. Do tego przepiękne buty na obcasie, fryzura i makijaż jak z Hollywood i stylizację jak z Oscarów mamy kompletną!

Doda wyglądała oszałamiająco! Tę kreacje będzie się wspominać latami! Jak wam się podoba?

Poniżej wideo, na którym Jonatan Kilczewski analizuje styl mieszkania Dody.

Doda
Doda, fot. KAPIF
Doda
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF
Tagi: Doda