Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Już prawie doszło do zaręczyn, ale… Bomba ujawnia, co poszło nie tak. Tłumaczenie Collinsa podgrzewa emocje
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.02.2024 12:08

Już prawie doszło do zaręczyn, ale… Bomba ujawnia, co poszło nie tak. Tłumaczenie Collinsa podgrzewa emocje

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, fot. KAPiF
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, fot. KAPiF

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins spędzają ferie na słonecznych Bahamach. Pod jednym ze zdjęć celebrytki, pojawiła się sugestia, że przedsiębiorca powinien się jej już oświadczyć. Głos w sprawie nieoczekiwanie zabrali oboje zainteresowani.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins - miłość kwitnie

Życie uczuciowe Sylwii Bomby od dawna budzi zainteresowanie zarówno dziennikarzy, jak i fanów. Po głośnym rozstaniu z Jackiem Ochmanem przez jakiś czas w sercu gwiazdy “Gogglebox. Przed telewizorem” nie zagościł nikt nowy.

Sytuacja zmieniła się, gdy celebrytka związała się z młodszym o dwa lata partnerem, który świetnie dogadywał się również z jej córeczką Antosią. Niestety, po zaledwie pół roku, uczucie prysło jak bańka mydlana.

W ubiegłym roku w życiu Sylwii Bomby pojawił się nieoczekiwanie Grzegorz Collins, który podobnie jak ona sama, również zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki współpracy z TTV. Wydaje się, że gwiazda nareszcie odnalazła szczęście, a czas spędzany u boku ukochanego przypomina istną bajkę.

Sylwia Bomba przesadziła z retuszem? Internauci w niewybrednych słowach komentują jej odważną sesję zdjęciową Sylwia Bomba ujawnia, co jej córka dostała w spadku po ojcu. "Wstawiłam pismo z sądu"

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins na Bahamach

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins postanowili odpocząć nieco od szarej aury obecnej późną zimą w Polsce i wyjechali na Bahamy. Gwiazdy relaksują się w prażącym słońcu, a zdjęcia i nagrania z wypadu publikują w swoich mediach społecznościowych.

Wpisy celebrytów budzą entuzjazm wśród fanów, którzy chętnie pozostawiają pod nimi swoje komentarze, ciesząc się ich szczęściem. Jedna z internautek postanowiła pójść nawet o krok dalej!

Wprost zasugerowała bowiem, że Grzegorz Collins powinien oświadczyć się Sylwii Bombie i choć mogło się wydawać, że wpis zostanie zignorowany przez gwiazdy, obie postanowiły nań odpowiedzieć!

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins o zaręczynach

Pod nowym zdjęciem Sylwii Bomby pojawił się komentarz, mający z pewnością zmotywować Grzegorza Collinsa do wykorzystania sprzyjającej wakacyjnej atmosfery i poproszenia ukochanej o rękę.

Może pan Grzesiu pomyśli coś o pierścionku? - napisała internautka.

Na jej słowa szybko zareagowała Sylwia Bomba, która obróciła sytuację w żart, sugerując, że o mały włos nie doszło do zaręczyn.

Na Bahamach były dwa za 35 dolarów w promocji, ale nie domyślił się - czytamy.

Do dyskusji postanowił włączyć się również sam Grzegorz Collins, który w przeciwieństwie do swojej ukochanej, potraktował komentarz internautki nieco poważniej i zasugerował, że już wkrótce jej życzenie może się spełnić.

Wszystko w swoim czasie - stwierdził przedsiębiorca.

Sylwia Bomba instagram
fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba instagram
fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, fot. KAPiF
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, fot. KAPiF
Tagi: Sylwia Bomba