Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Bomba o relacji z dziadkami ze strony zmarłego ojca. Przykre, jak traktują malutką wnuczkę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 09:14

Sylwia Bomba o relacji z dziadkami ze strony zmarłego ojca. Przykre, jak traktują malutką wnuczkę

Sylwia Bomba o relacji córki z rodzicami Jacka Ochmana, fot. KAPiF
Sylwia Bomba o relacji córki z rodzicami Jacka Ochmana, fot. KAPiF

Sylwia Bomba udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach swojej córki Antoni z dziadkami od strony ojca. Okazuje się, że ich kontakty są bardzo dalekie od idealnych.

Sylwia Bomba samotnie wychowuje córkę

Sylwia Bomba przez kilka lat była w związku z prezesem Znicza Pruszków, Jackiem Ochmanem. Para doczekała się córeczki Antoniny. Niestety, po rozstaniu, kontakty mężczyzny z dzieckiem uległy dużemu ograniczeniu.

Gwiazda wyjawiła, że przez cztery miesiące przed niespodziewanym zgonem 52-latka, dziewczynka nie doczekała się żadnego odzewu ze strony swojego taty. Po tym, jak odszedł na zawsze, to właśnie mama musiała poinformować ją o jego śmierci.

Sylwia Bomba (3).png
Sylwia Bomba musiała poinformować córeczkę o śmierci jej ojca, fot. KAPiF
Marcin Prokop zaliczył spektakularną wpadkę w "Dzień dobry TVN". Nie pierwszy raz! Będą pokazywać to przez lata Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Sylwia Bomba o relacjach z matką Jacka Ochmana

W rozmowie z Pudelkiem Sylwia Bomba postanowiła się otworzyć na temat rodziców swojego zmarłego partnera. Jego ojciec nie żyje od wielu lat, natomiast relacja gwiazdy z matką Jacka Ochmana sprowadza się do bardzo symbolicznych gestów. Co więcej, w pewnym momencie doszło nawet do niewielkiego konfliktu między paniami, który poskutkował blokadą w mediach społecznościowych.

Już odblokowałam ją na Instagramie, bo poprosiła mnie, żeby mogła oglądać Tosię, bo Tosia jest taka fajna i by chciała ją oglądać. Potem my zadzwoniłyśmy do niej na Dzień Babci z życzeniami i to tyle. Nigdy nie dostałam telefonu zwrotnego - wyznała gwiazda “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Sylwia Bomba (4).png
Sylwia Bomba wyjawiła, że jej córeczka ma bardzo ograniczony kontakt z babcią ze strony ojca, fot. KAPiF

Sylwia Bomba chciałaby drugiej babci dla Antosi

Sylwia Bomba nie ukrywa, że cieszyłaby się, gdyby jej córeczka mogła mieć lepszy kontakt z babcią ze strony ojca. Zdradziła, że również dla niej samej byłaby to bardzo oczekiwana pomoc.

Babcia mieszka blisko i mogłabym czasem ją po prostu podrzucić do niej, a ja mogłabym wtedy zrobić więcej pracy, wyjść z papierów albo pójść do fryzjera. Natomiast jeżeli ktoś nie wyraża żadnej, nawet znikomej chęci kontaktu, to ja też mam taką zasadę, że się w życiu nie narzucam. Nic nie robię na siłę. Gdybym dostała tylko jeden malutki sygnał to na pewno bym o to dbała i pielęgnowała - zadeklarowała w rozmowie z Pudelkiem gwiazda.

Sylwia Bomba (1).png
Sylwia Bomba, fot. KAPiF
Sylwia Bomba (5).png
Sylwia Bomba z córeczką Antosią, fot. KAPiF
Sylwia Bomba (2).png
Sylwia Bomba, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl