Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer publicznie zwrócił się do matki swojego dziecka. Wcześniej rozstali się w przykrych okolicznościach
Michał Fitz
Michał Fitz 30.05.2023 10:24

Filip Chajzer publicznie zwrócił się do matki swojego dziecka. Wcześniej rozstali się w przykrych okolicznościach

Filip Chajzer
fot. KAPiF

W ubiegłym roku było bardzo głośno o rozstaniu Filipa Chajzera z matką jego dziecka, Małgorzatą Walczak. Towarzyszyło mu medialne zamieszanie i rzekomy romans prezentera. Teraz wychodzi na to, że relacje rodziców małego Aleksandra są co najmniej poprawne.

Prowadzący “Dzień Dobry TVN” opublikował bowiem w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Matki, w którym zwraca się do Walczak.

Filip Chajzer dziękuje byłej partnerce

Można było się spodziewać, że z okazji wspomnianego wyżej święta w mediach społecznościowych Filipa pojawi się rozczulający wpis, którego adresatką będzie jego mama. Ta otrzymała co prawda życzenia pod koniec posta, ale ten w większości był jednak poświęcony Małgorzacie Walczak.

- Dlatego z okazji dnia mamy chciałbym wyrazić wdzięczność i podziękować mamie mojego syna za poświęcenie, z jakim wychowuje naszego syna Aleksa. Jestem przekonany, że mając tak kochającą mamę, będzie wspaniałym człowiekiem — czytamy we wpisie prezentera.

Dziś pogrzeb męża Justyny Kowalczyk. Napis na grobie szokuje, przypomina o rodzinnej tragedii

Filip Chajzer o relacji z Małgorzatą Walczak

Filip bardzo lakonicznie skomentował rozstanie z matką swojego syna i do dziś tak naprawdę nie wiadomo, jak do niego doszło. Wychodzi jednak na to, że sprawa została wyjaśniona prywatnie, bo byli partnerzy z odpowiednim poszanowaniem siebie nawzajem kontynuują rodzicielską misję.

- Rodzice mogą się rozejść, szacunek do siebie ma jednak wspólny mianownik skwitował wymownie Filip.

Rodzina Filipa Chajzera nie rozpadła się

Choć Filip i Małgorzata nie są już razem, a rozstawali się w nieciekawej, nakręconej przez media atmosferze, ich rodzinne relacje można śmiało określić mianem przynajmniej pozytywnych. Widać to nie tylko po wpisie prezentera.

Niedługo po całym zamieszaniu Walczak publikowała bowiem nagrania, na których było widać, jak spędza czas w plenerze z rodziną byłego partnera. Zygmunt Chajzer uczył wówczas swojego wnuka gry w siatkówkę.

Zobacz post: