Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się? Oboje opublikowali oświadczenia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.05.2022 07:54

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się? Oboje opublikowali oświadczenia

Chajzer (EA), Walczak
fot. Piotr Molecki / East News, instagram.com/gosia_walczak

Po serii medialnych domysłów Filip Chajzer wraz z partnerką wydał oficjalne oświadczenie. Potwierdziły się obawy wielbicieli prezentera "Dzień Dobry TVN".

Od kilku lat dziennikarz zajmuje czołowe miejsce wśród głównych gwiazd stacji telewizyjnej TVN. Wraz ze współprowadzącymi tworzy poranny program, który informuje Polaków o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Ostatnio oprócz pracy w telewizji rozpoczął również zbiórkę charytatywną na rzecz chorego chłopca.

Prywatnie do tej pory Filip Chajzer nie miał powodów do zmartwień, jednak ostatnio podjął ważną decyzję wraz z partnerką, Małgorzatą Walczak. W mediach społecznościowych dziennikarski duet opublikował oświadczenie, w którym w enigmatyczny sposób odnieśli się do ostatnich plotek na swój temat.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak ogłosili rozstanie?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" od kilku lat tworzył pozornie szczęśliwy związek z dziennikarką, wychowując wspólnego potomka, Aleksandra. Nic nie zapowiadało kryzysu w relacji tej dwójki, choć media spekulowały na temat ostatnich poczynań gwiazdora TVN. Filip Chajzer został kilka dni temu sfotografowany przez reporterów podczas spotkania z tajemniczą kobietą.

Jak podaje Pudelek, dziennikarz początkowo wypierał się tego zdarzenia, enigmatycznie komentując całą sytuację. Teraz Filip Chajzer i Małgorzata Walczak postanowili wspólnie odnieść się do medialnych doniesień. W mediach społecznościowych dziennikarzy pojawiały się oświadczenia, które mogą sugerować, że ich relacja niedługo dobiegnie końca.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry — oświadczył zagadkowo Filip Chajzer. Na profilu Małgorzaty Walczak pojawił się podobny wpis, a obserwatorzy zaczęli snuć domysły. Dziennikarski duet nie byłby jedyną parą, która w ostatnim czasie poinformowała o rozstaniu.

Media nadal rozpisują się o zakończonym małżeństwie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy również udostępnili oficjalne oświadczenia w tej sprawie w instagramowych profilach. Szczegóły zakończenia tej relacji do dziś są głośno komentowane zarówno przez prasę jak i samych zainteresowanych.

Być może Filip Chajzer chce uniknąć takiego rozgłosu, choć media i tak zaczęły zwracać na niego większą uwagę po tajemniczym spotkaniu z nieznaną kobietą. Choć wpis na profilu dziennikarza może sugerować, że para postanowiła się rozstać, żadna ze stron na razie nie potwierdziła tej informacji. Aby mieć pewność, że dziennikarski duet obierze osobne kierunki życia, musimy poczekać na rozwój sytuacji.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Księżna Kate unika produktu, który kochają Polacy. To największy sekret jej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek.pl