Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda odważyła się publicznie wyznać, co było powodem rozstania. Oto powód ich rozwodu. Szok!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.04.2024 18:11

Gwiazda odważyła się publicznie wyznać, co było powodem rozstania. Oto powód ich rozwodu. Szok!

Rozstania gwiazd
Fot. Instagram

Rozstania gwiazd bywają wielkim szokiem dla ich fanów. Tak było w przypadku legendy futbolu i zdobywcy Złotej Piłki Ricardo Kaká i jego żony Caroline Celico. Powód ich rozstania zdradziła dopiero teraz, ale podana przyczyna zaskakuje całkowicie.

Legendarne rozstania gwiazd: Caroline Celico i Ricardo Kaká

Ricardo Kaká to już dziś prawdziwa ikona piłki nożnej. To słynny zawodnik takich klubów jak AC Milan i Real Madryd, król strzelców Ligi Mistrzów i zdobywca Nagrody FIFA i Złotej Piłki z 2007 roku. Związał się z Caroline Celico w 2002 roku. Piłkarz dołączył nawet do kościoła, w którym wówczas jego wybranka była pastorką.

Ricardo oświadczył się ukochanej w Mediolanie, a 23 grudnia 2005 roku wzięli ślub w São Paulo. Doczekali się dwojga dzieci, syna i córki. Kiedy Kaká grał w Realu Madryt, przez wiele lat mieszkali w tym mieście. W 2013 roku wrócili do Mediolanu. Rozwód gwiazd, który nastąpił niedługo później, był totalnym szokiem dla ich fanów. Przeczytacie o nim poniżej.

Policja w środku nocy w domu Krzysztofa Stanowskiego. Dostali zgłoszenie o najgorszym przestępstwie Meghan Markle przepycha się z fanką Harry'ego. "Żenujące". Fani nie wierzą w to, co widzą

Caroline Celico i Ricardo Kaká: historia związku i rozstania

Caroline Celico i Ricardo Kaká po raz pierwszy zostali rodzicami w 2008 roku. Na świat przyszedł wtedy ich syn Luca Celico Leite. W 2011 urodziła im się córka Isabelle. Miłość piłkarza i jego wybranki trwała w sumie 13 lat. W 2015 roku niespodziewanie w mediach społecznościowych ogłosili oni rozwód. Jaki był oficjalny powód rozstania, jaki wtedy podali?

Wybór, czy pozostać razem, czy pójść każde swoją drogą, to jedna z najtrudniejszych decyzji w naszym życiu. [...] Te trzynaście lat spędzonych razem to mnóstwo emocji, przeżyć, dobrych i złych chwil, przez które przeszliśmy razem – napisała Celico na Instagramie w 2015.

Caroline podkreśliła, że największym sukcesem ich małżeństwa są dzieci, i nie przestaje podziwiać i szanować swojego byłego partnera. Dopiero teraz, w nowym wywiadzie, ujawniła przyczynę ich rozstania, przeczytacie o niej poniżej.

Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Ricardo Kaka i Caroline Celico w 2013, fot. Splash News/EAST NEWS

Dlaczego Caroline Celico i Ricardo Kaká się rozstali?

Pierwsze problemy między Ricardo i Caroline pojawiły się w 2014 roku. Przez pewien czas udawało im się ratować związek, jednak finalnie problemy okazały się nie do przezwyciężenia. Po latach Celico powróciła wspomnieniami do tego okresu, w wywiadzie dla „Tete A Theo”. Co wyznała w programie o byłym mężu?

Nigdy mnie nie zdradził, dobrze mnie traktował. Dał mi wspaniałą rodzinę, ale nie byłam szczęśliwa. Problem polegał na tym, że był dla mnie zbyt idealny. Cały czas czegoś mi brakowało – ogłosiła zadziwiający powód rozpadu relacji.

Obecnie Caroline ma już drugiego męża. W 2021 roku poślubiła wieloletniego partnera, Eduardo Scarpa Julião. Pod koniec listopada 2023 roku ujawniła, że jest w ciąży i spodziewa się chłopca, któremu chce nadać imię Rafael.

Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Ricardo Kaka i Caroline Celico w 2007, fot. José Cruz, CC BY 3.0 BR <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/br/deed.en>, via Wikimedia Commons
Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Ricardo Kaka w 2013, fot. AFP/EAST NEWS
Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Caroline Celico, fot. instagram.com/cacelico
Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Caroline Celico z mężem Eduardo Scarpa Julião, fot. instagram.com/cacelico
Rozstania gwiazd, Caroline Celico i Ricardo Kaka
Caroline Celico z mężem Eduardo Scarpa Julião i dziećmi, fot. instagram.com/cacelico