Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Koszmarna kontuzja Szczęsnego! Padł na murawę zalany krw**ą. To złe wieści dla reprezentacji tuż przed Euro
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.04.2024 23:15

Koszmarna kontuzja Szczęsnego! Padł na murawę zalany krw**ą. To złe wieści dla reprezentacji tuż przed Euro

Wojciech Szczęsny
Fot. East News; Twitter

Wojciech Szczęsny uległ dziś poważnej kontuzji. Wszystko wydarzyło się niedawno, podczas dzisiejszego meczu. Bramkarz upadł na murawę, konieczna była pomoc służb i dalsze badania. Jakie będą konsekwencje urazu?

Wojciech Szczęsny będzie miał problem tuż przed Euro 2024?

Wojciech Szczęsny jest wielkim oparciem dla reprezentacji Polski w piłce nożnej. To nie tylko kultowy bramkarz, ale też członek drużyny, cieszący się ogromną sympatią kibiców. Ostatnio miał wiele pracy podczas eliminacji do Euro 2024. Nasz kraj dostał się w tym roku dosłownie rzutem na taśmę, dzięki sukcesom w barażach.

W życiu Szczęsnego nie brakuje więc ostatnio emocji. Jakby piłkarskich zmagań było mało, bramkarz spodziewa się drugiego dziecka. Jego żona Marina Łuczenko ogłosiła niedawno, że jest w ciąży. Teraz jednak, tuż przed rozgrywkami w Euro 2024, doszło do wypadku, który wyglądał naprawdę koszmarnie. Zdjęcia ze zdarzenia znajdziecie na końcu tego tekstu. Jak poważna jest kontuzja polskiego zawodnika?

Ciężarna Marina wylądowała w szpitalu. Niepokojące doniesienia próbowała zataić przed mediami Marina w ciąży. Pokazała duży brzuszek! Musiała go ukrywać miesiącami

Wojciech Szczęsny uległ kontuzji podczas meczu

Szczęsny od 2017 roku jest piłkarzem we włoskim klubie Juventus, jako podstawowy bramkarz zespołu. 13 kwietnia drużyna grała w derbach Turynu z Torino na Stadio Olimpico. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Nie było goli, za to nie brakowało emocji. Szczególnie kiedy Wojciech został trafiony w twarz przez Adama Masinę. Łokieć zawodnika trafił prosto w nos bramkarza.

Masina walczył o piłkę po rzucie rożnym i znokautował łokciem Szczęsnego. Na zdjęciach widać potężny krw*tok z nosa. Lekarze zajmowali się nim Wojciechem przez kilka minut. Bramkarz wrócił do gry, ale teraz pojawiły się pytania o powagę kontuzji. Włoskie media alarmują i donoszą o możliwym złamaniu, niepokojące szczegóły poniżej.

Kontuzja Wojciecha Szczęsnego na meczu Juventusu, co się wydarzyło?

Kontuzja, jakiej uległ Szczęsny, wydarzyła się pod koniec meczu z Torino. Uderzenie w twarz przez Marokańczyka Adama Masinę wyglądało bardzo groźnie, jednak polski piłkarz dzielnie wrócił na murawę. Teraz jednak Romeo Agresti, dziennikarz goal.com donosi, że istnieje ryzyko złamania kości kosa.

Wojciech musi też przejść bardziej szczegółowe badania. Na ich wyniki trzeba będzie zapewne poczekać kilka godzin. Kibice mają jednak powody do niepokoju, bo taki uraz tuż przed rozgrywkami Euro 2024 nie wróży dobrze całej reprezentacji Polski.