Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda seriali walczy z rakiem. Po chemioterapii ogoliła głowę w towarzystwie 12-letniej córeczki. Wstrząsające...
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.03.2024 17:20

Gwiazda seriali walczy z rakiem. Po chemioterapii ogoliła głowę w towarzystwie 12-letniej córeczki. Wstrząsające...

Słoneczny patrol
Gwiazda walczy z rakiem, fot. Instagram

Przed laty była wielką gwiazdą jednego z najbardziej znanych seriali. Teraz 52-letnia aktorka mierzy się z nowotworem. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym goli głowę po chemioterapii. Pomaga jej w tym 12-letnia córeczka, serce się kraje.

Nowotwór u 52-letniej gwiazdy seriali

Cierpiąca na raka gwiazda ma dwie córki. Pierwsza urodziła się w 1998 roku, druga ma dopiero 12 lat. W grudniu 2023 roku u aktorki zdiagnozowano inwazyjnego raka piersi w stadium 2. Zanim usłyszała potworną diagnozę, była przekonana, że ma objawy menopauzy. Przytyła bowiem 11 kilogramów, a w lewej piersi doświadczała okropnego bólu.

Od niedawna na jej Instagramie można znaleźć relację z postępów w leczeniu nowotworu. Dzielna gwiazda wciąż potrafi żartować i ma do siebie ogromny dystans. Teraz zdobyła się na kolejny krok. Pokazała w sieci nagranie, na którym goli głowę po jednej z sesji chemioterapii. W czynności tej pomaga jej 12-letnia córeczka. Cały film znajdziecie na końcu tego tekstu. Co jeszcze wiadomo o stanie aktorki „Słonecznego patrolu”?

To już koniec koszmaru matki Anny Przybylskiej? Prokurator podjął decyzję w jej sprawie "Król Karol jest na łożu śmierci". Internet obiegło wstrząsające nagranie. Rodzina królewska ukrywa prawdę o stanie monarchy?

Gwiazda "Słonecznego patrolu" ma raka

Serial „Słoneczny patrol” był wielkim, międzynarodowym hitem. To właśnie on przyniósł sławę takim gwiazdom jak David Hasselhoff, Pamela Anderson i Jeremy Jackson. Nicole Eggert grała tam postać Roberty „Summer” Quinn. Ta ostatnia występowała też w kontynuacji produkcji, o tytule „Baywatch Hawaii”. W 2015 roku poddała się zabiegowi zmniejszenia piersi. W rozmowie z “Daily Mail” przyznała, że żałuje, że w przeszłości je powiększała.

Gdybym ich nie miała i miałabym mniejsze, naturalne piersi, jestem pewna, że wyczułabym to [guza - przyp. red.] znacznie wcześniej – wyznała.

Diagnoza była dla niej potwornym ciosem. Teraz martwi się o córki.

[Dilyn jest] dorosła, ale mam w domu 12-latkę, której jestem jedyną opiekunką. Nie mam rodziny. Nie mam nikogo. Kiedy powiedziałam o diagnozie Keegan i zobaczyłam przerażenie na jej twarzy, od razu zdałam sobie sprawę, że nie mogę się poddać. To coś, przez co muszę przejść – mówiła w „People”.

12-latka pojawiła się na filmie aktorki. Na nagraniu pomaga matce golić głowę. Widok rozdziera serce, szczegóły poniżej.

Nicole Eggert goli głowę po chemii: nagranie

Na Instagramie Nicole Eggert nie brakuje ostatnio zdjęć ze szpitala. Gwiazda „Słonecznego patrolu” jest już po kilku zabiegach chemioterapii. Postanowiła zgolić głowę, zanim jeszcze włosy zaczną jej wypadać. Pokazała w sieci, jak sama, za pomocą maszynki, goli głowę na łyso.

Być może uzdrowienie polega nie tyle na zmianie siebie, ile na pozwoleniu sobie na bycie tym, kim jesteśmy – podpisano film.

12-letnia córka Eggert wyraźnie także stara się być dzielna. Na filmie uśmiecha się i przytula swoją mamę. Zdjęcia Nicole (jeszcze z długimi włosami) oraz jej córeczki znajdziecie poniżej.

Słoneczny patrol, Nicole Eggert, nowotwór, nagranie z golenia głowy.png
Nicole Eggert, Jeremy Jackson, Traci Bingham and Gena Lee Nolin, fot. ARH / Splash News/EAST NEWS
Nicole Eggert, Słoneczny patrol, nowotwór, nagranie z goleniem głowy
Nicole Eggert ze “Słonecznego patrolu”, fot. instagram.com/_nicole_eggert
Nicole Eggert, Słoneczny patrol, nowotwór, nagranie z goleniem głowy
Nicole Eggert ze “Słonecznego patrolu” z córką, fot. instagram.com/_nicole_eggert
Nicole Eggert, Słoneczny patrol, nowotwór, nagranie z goleniem głowy
Nicole Eggert ze “Słonecznego patrolu” z córką, fot. instagram.com/_nicole_eggert
Nicole Eggert, Słoneczny patrol, nowotwór, nagranie z goleniem głowy
Nicole Eggert ze “Słonecznego patrolu” z córką, fot. instagram.com/_nicole_eggert