Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na premierze nowego filmu Patryka Vegi. Mucha, Rozenek, Zborowska i inni
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:51

Gwiazdy na premierze nowego filmu Patryka Vegi. Mucha, Rozenek, Zborowska i inni

Rozenek Lisowska Mucha Zborowska
Pawel Wodzynski/East News

Dziś miała miejsce premiera najnowszego filmu Patryka Vegi, prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnego, polskiego reżysera. W jego produkcjach nie brakuje gwiazd, nawet tych profesjonalnie niezwiązanych z aktorstwem. Nie inaczej było w tym wypadku. Kto więc pojawił się na premierze?

Poza aktorami wcielającymi się w główne postacie na wydarzeniu był także jeden z byłych bramkarzy reprezentacji Polski oraz bardzo popularny raper.

Patryk Vega - kto był na premierze jego nowego filmu?

Najnowsza produkcja, za którą odpowiedzialny jest Patryk Vega, nosi tytuł Miłość, Seks i Pandemia. Jak można przypuszczać po nazwie, opowiada o intymnych relacjach Polaków w nowych realiach stworzonych przez pojawienie się koronawirusa.

Jak zwykle w obsadzie Patryka Vegi nie zabrakło absolutnych gwiazd. Główne role kobiece odgrywane są przez Annę Muchę, Małgorzatę Rozenek i Zofię Zborowską. Wszystkie pojawiły się na ściance w kreacjach utrzymanych w czarnym kolorze. Podobnie ubrani byli ich partnerzy.

Nie zabrakło także odtwórców męskich ról, na przykład Michała Czerneckiego czy Dawida Czupryńskiego. Na premierze pojawiło się także wiele innych, znanych osobistości. Swoją obecność zaznaczyły: Ewelina Lisowska, Ola Ciupa, Kubańczyk, Tomasz Torres, Bartłomiej Jędrzejak czy Sylwia Peretti.

Patryk Vega - jak na jego premierze były ubrane gwiazdy?

Najciekawsze stroje należały do państwa Majdan. Perfekcyjna pani domu miała na sobie nietypową sukienkę, która w górnej części przypominała męską koszulę. Na dłonie założyła długie, skórzane rękawiczki. Spojrzenia gapiów przyciągały także jej szpilki, których elementem były kruczoczarne pióra. Jej mąż z kolei był ubrany w garnitur w pionowe pasy z dwurzędową marynarką, która mogła przywoływać skojarzenia z ubiorem amerykańskich gangsterów z ubiegłego wieku.

Na bardziej klasyczną elegancję postawiła Anna Mucha, która założyła długą, czarną suknię z wysokim rozcięciem, które eksponowało jej nogi. Co ciekawe, kreacja miała długie rękawy zakończone puchatym zdobieniem. Z kolei jej partner miał na sobie klasyczny garnitur, do którego zamiast koszuli założył golf.

Na tle wspomnianych wyżej pań wyróżniała się za to Martyna Kondratowicz, która miała na sobie całkowicie białą sukienkę z czarnymi dodatkami w postaci butów na obcasie oraz torebki.

Zobacz zdjęcia:

Pieczonka
Pawel Wodzynski/East News
Jędrzejak
Pawel Wodzynski/East News
EN 01511244 0849
Pawel Wodzynski/East News
Rozenek
Pawel Wodzynski/East News
zborowska
Pawel Wodzynski/East News
Lisowska
Pawel Wodzynski/East News
Kondratowicz
Pawel Wodzynski/East News
Rozenek Majdan
Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Ogromne oburzenie, widzowie TVP nie zostawili na Cichopek suchej nitki

  2. Zasmucające wieści w sprawie Piotra Żyły. Próbował wszystko ukryć? Tabloid właśnie przekazał

  3. Fani ślą gratulacje, uwielbiana wokalistka właśnie ogłosiła ciążę. Pokazała spory brzuszek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Patryk Vega