Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hakiel i Dominika głośno o ślubie. Takich słów fani się nie spodziewali
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.06.2024 13:24

Hakiel i Dominika głośno o ślubie. Takich słów fani się nie spodziewali

Marcin Hakiel i Dominika Serowska
fot. KAPiF

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika ostatnio ogłosili wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka. Teraz oboje wypowiedzieli się na temat ślubu. 

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel rozpoczął romans z kobietą o imieniu Dominika, jednakże to nie przetrwało. Później, tancerz szybko znalazł sobie nową partnerkę, którą okazała się Dominika Serowska. W lutym tego roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Aktywnie udostępniają swoje wspólne zdjęcia na platformach społecznościowych, dzieląc się detalami ze swojego życia prywatnego. Niedawno przekazali, że spodziewają się dziecka.

W wywiadzie z naszą reporterką tancerz podzielił się swoimi emocjami w związku z wieścią o ciąży.

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami – odpowiedział Marcin.

Marcin Hakiel z ciężarną ukochaną. Kaźmierska zamieściła odważny komentarz Tak zareagowały dzieci Cichopek i Hakiela na wieść o rodzeństwie

Dominika i Marcin odpowiadają na pytania o ślub

Od kiedy tylko Marcin i Dominika oznajmili, że niedługo zostaną rodzicami, fani są bardzo ciekawi, czy para weźmie ślub. Są też tacy, którzy są pewni, że zakochani już się pobrali. Wywnioskowano tak, również przez to, że partnerka Marcina, podczas urodzin składając mu życzenia podpisała się “Pani Hakielowa”.

Teraz Serowska zorganizowała na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Oczywiście pytano również o ceremonię ślubną. 

Będzie ślub? – zapytała internautka.

Kobieta odpowiedziała tajemniczo.

@marcinhakiel Będzie, czy nie będzie? – zapytała tancerza.

Hakiel również odpowiedział zagadkowo.

Najstarsi górale tego nie wiedzą – odpowiedział.

Wygląda na to, że zakochanym nie śpieszy się z formalizacją związku, lub po prostu lubią droczyć się z fanami i trzymają ich w niepewności. Para niedawno wybrała się razem na premierę, gdzie Dominika z dumą prezentowała ciążowe krągłości. 

Marcin Hakiel z ukochaną na premierze

W polskiej premierze 3. sezonu Bridgertonów wzięło udział wiele znanych postaci, takich jak Marcin Maciejczak, Martyna Kaczmarek czy Zosia Ślotała. Jedną z obecnych par byli Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu jako jedno z ich pierwszych publicznych pojawień się po ogłoszeniu ciąży.  

Partnerka tancerza zaprezentowała się w stylizacji podkreślającej jej rosnący brzuch. Wybrała czarne koronkowe body, które delikatnie prześwitywało na rękawach i nogawkach. Jej brzuszek był widocznie zasłonięty ciemnym materiałem, ale często trzymała na nim rękę. Marcin Hakiel dobrane ubrania dopasował kolorystycznie do swojej partnerki, wybierając czarny garnitur, koszulę i buty. Do tego założył okulary przeciwsłoneczne. 

Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika Serowska, fot. KAPiF