Swiatgwiazd.pl
Ich Troje zapowiedziało nowy koncert. Na plakacie Jacek Łągwa jest nie do rozpoznania

MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Ich Troje zapowiedziało nowy koncert. Na plakacie Jacek Łągwa jest nie do rozpoznania

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Zespół Ich Troje zaplanował koncerty w Płocku i Sopocie, jednak pojawił się problem - nie wszyscy ludzie rozpoznają członków zespołu. Mowa o Jacku Łągwie, który na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania. Grupa opublikowała na Instagramie plakat, zapowiadający nadchodzące wydarzenia, a pod nim internauci zadawali pytania, kim jest drugi z panów? Artysta przeszedł niesamowitą metamorfozę.

  • Zespół Ich Troje zaplanował koncerty w Płocku i Sopocie

  • Grupa opublikowała na Instagramie plakat, zapowiadający owe wydarzenia

  • Ludzie nie poznali wokalisty składu, Jacka Łągwy

Jacek Łągwa zapamiętany został, jako szczupły, niski, obdarzony fantastycznym głosem mężczyzna. Po latach przeszedł metamorfozę, która zdecydowanie wyszła mu na plus. Poznalibyście go na pierwszy rzut oka?

Jacek Łągwa przeszedł metamorfozę

Zespół Ich Troje powstał w 1995 roku i od tamtej pory jego bezustannymi reprezentantami są Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Trio uzupełniała zawsze jedna z wokalistek, jednak wiele przyczyn wpłynęło na to, że było ich aż siedem.

Obecnie obok Panów na scenie występuje była małżonka pierwszego z wymienionych artystów, Anna Świątczak, z którą doczekał się dwójki dzieci. Warto zaznaczyć, że jest to jej powrót do zespołu. Po raz pierwszy występowała w nim w latach 2003 - 2010.

Grupa przygotowała specjalną niespodziankę swoim fanom. Już wkrótce wrócą na scenę, a pierwszymi miastami, które odwiedzą po przerwie od koncertów będą Płock oraz Sopot (odpowiednio: 02.06 i 10.07). Bilety już są dostępne do zakupu.

Jednak pojawił się mały problem. Pod opublikowanym na Instagramie plakatem, zapowiadającym koncerty grupy można przeczytać, że nie wszyscy rozpoznają członków zespołu, wskazując na "drugiego z Panów". Mowa oczywiście o Jacku Łągwie, który na przestrzeni lat przeszedł niesamowitą metamorfozę.

W październiku ubiegłego roku wokalista skończył 51 lat, a po opublikowanym zdjęciu można dostrzec różnicę wieku, jednak zdaniem wielu internautów wyszło mu to na zdecydowany plus. Mężczyzna zdecydował się zapuścić włosy i brodę, a przy tym pokazuje się w znacznie lepszych stylizacjach.

Zdziwienie fanów nowym "imidżem" Łągwy jest całkowicie zrozumiałe. Piosenkarz nie korzysta z mediów społecznościowych i rzadko widnieje na okładkach kolorowych pism. Za to już wkrótce będą mieć okazję zobaczyć go na żywo podczas koncertów.

Kariera Jacka Łągwy

To naturalne, że Jacek Łągwa jest kojarzony głównie z występów zespołu Ich Troje, jednak nie wolno zapominać, że w swojej karierze zawodowej spełniał się również jako kompozytor muzyczny oraz aktor.

Wystąpił w kilku filmach dokumentalnych, gdzie grał samego siebie, ale miał także okazje wcielać się w role muzyków. Występował także w zespołach Varius Manx oraz Tamerlane. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: instagram.com, wikipedia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >