Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska zdradziła płeć  dziecka

instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Ida Nowakowska właśnie ujawniła płeć swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Przy okazji zdradziła, że lada moment również wielu jej przyjaciół zostanie rodzicami. Tancerka ma nadzieję, że wszystkie dzieci się ze sobą zaprzyjaźnią.

Na początku ubiegłego tygodnia Ida Nowakowska poinformowała, że razem z mężem spodziewają się pierwszego potomka. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się w dość nietypowy sposób, wykorzystując okazję w trakcie nagrań Pytania na śniadanie.

Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie, tym bardziej że Ida jest już w 6. miesiącu ciąży, a brzuszek jest wręcz niezauważalny. Teraz przyszła mama z dumą zdradziła, jakiej płci będzie latorośl.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka

Gospodyni Pytania na śniadanie coraz chętniej dzieli się szczegółami ciąży i opowiada o wyczekiwaniach maluszka. Ida przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że oboje z Jackiem Herndonem od zawsze marzyli o założeniu rodziny, a teraz są najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi.

O ile tancerka o błogosławionym stanie ochoczo opowiada, o tyle raczej nie pokazuje ciążowych krągłości, bo i te, jak na 6. miesiąc, są dość niewielkie. Jak przytacza Pudelek, w rozmowie z tabloidem Party Ida podzieliła się kolejną dawką informacji, ujawniając, że już za kilka miesięcy powita na świecie swojego synka!

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! - mówiła dla Party. 

Nowakowska zdradziła również, że w tym samym czasie wielu jej przyjaciół spodziewa się dziecka. Tancerka ma nadzieję, że w przyszłości między pociechami wytworzy się niesamowita przyjaźń.

W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie - dodała.

W trakcie rozmowy z Party Ida podzieliła się też swoimi odczuciami i emocjami, jakie towarzyszą jej przy tym wyjątkowym stanie. Jak podkreśliła, przepełnia ją ogromna radość i siła.

Nie wiedziałam, że ciąża da mi taką nową ogromną siłę i radość, ale też, że będzie w moim sercu tak dużo strachu i obaw o zdrowie dzidziusia. Pokochałam tego dzidziusia całkowicie i bezwzględnie - zaznaczyła w rozmowie z Party.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy

  • Kolega zdradza prawdę o Bożenie Dykiel. Taka jest naprawdę

  • Partnerka znanego wokalisty zrobiła aborcję. Nie żałuje

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >