Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka Żródło: instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka

1 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Ida Nowakowska właśnie ujawniła płeć swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Przy okazji zdradziła, że lada moment również wielu jej przyjaciół zostanie rodzicami. Tancerka ma nadzieję, że wszystkie dzieci się ze sobą zaprzyjaźnią.

Na początku ubiegłego tygodnia Ida Nowakowska poinformowała, że razem z mężem spodziewają się pierwszego potomka. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się w dość nietypowy sposób, wykorzystując okazję w trakcie nagrań Pytania na śniadanie.

Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie, tym bardziej że Ida jest już w 6. miesiącu ciąży, a brzuszek jest wręcz niezauważalny. Teraz przyszła mama z dumą zdradziła, jakiej płci będzie latorośl.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka

Gospodyni Pytania na śniadanie coraz chętniej dzieli się szczegółami ciąży i opowiada o wyczekiwaniach maluszka. Ida przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że oboje z Jackiem Herndonem od zawsze marzyli o założeniu rodziny, a teraz są najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi.

O ile tancerka o błogosławionym stanie ochoczo opowiada, o tyle raczej nie pokazuje ciążowych krągłości, bo i te, jak na 6. miesiąc, są dość niewielkie. Jak przytacza Pudelek, w rozmowie z tabloidem Party Ida podzieliła się kolejną dawką informacji, ujawniając, że już za kilka miesięcy powita na świecie swojego synka!

Juror Juror "The Voice Senior" cierpi każdego dnia. Podstępna choroba wciąż daje o sobie się we znakiCzytaj dalej

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! - mówiła dla Party.

Nowakowska zdradziła również, że w tym samym czasie wielu jej przyjaciół spodziewa się dziecka. Tancerka ma nadzieję, że w przyszłości między pociechami wytworzy się niesamowita przyjaźń.

W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie- dodała.

W trakcie rozmowy z Party Ida podzieliła się też swoimi odczuciami i emocjami, jakie towarzyszą jej przy tym wyjątkowym stanie. Jak podkreśliła, przepełnia ją ogromna radość i siła.

Nie wiedziałam, że ciąża da mi taką nową ogromną siłę i radość, ale też, że będzie w moim sercu tak dużo strachu i obaw o zdrowie dzidziusia. Pokochałam tego dzidziusia całkowicie i bezwzględnie - zaznaczyła w rozmowie z Party.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł