Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.12.2023 17:53

I wszystko jasne. Wydało się, ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela. "Wiele kobiet, mając tyle lat, jest mocno zaniedbana"

Ile lat ma Dominika – partnerka Marcina Hakiela?
Ile lat ma Dominika – partnerka Marcina Hakiela?

Ile lat ma Dominika? Partnerka Marcina Hakiela przerwała milczenie na temat swojego wieku. Po serii komentarzy zdradziła, które urodziny świętowała w tym roku. Jaka jest różnica wieku między nią a byłym mężem Kasi Cichopek?

Jak Marcin Hakiel poznał nową partnerkę?

Marcin Hakiel po rozwodzie z Kasią Cichopek nie rozpaczał jakoś szczególnie długo. Najpierw związał się z Dominiką, która zachwycała posągową figurą i długimi blond włosami, ale trzymała się w cieniu i stroniła od mediów. Ta miłość dość szybko się wypaliła.

Tancerz o po tej relacji długo nie był singlem. Tym razem jego serce zabiło mocniej do ognistej brunetki o zachwycających nogach, której także na imię Dominika. Tym razem jego ukochana nie unika mediów i już kilka razy towarzyszyła Hakielowi na salonach. Ta relacja rozwija się w błyskawicznym tempie.

Tancerz nie ukrywa, że Dominika jest wielką fanką Beyonce. To właśnie dzięki wokalistce się poznali.

Poznaliśmy się przez wspólnych przyjaciół. No i poszliśmy na wspólną kawę, kupiliśmy wspólne koszulki Beyoncé [...] i tak sobie żyjemy i jest nam dobrze – wyjawił Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Party".

Tabloid napisał o rozstaniu Marcina Hakiela z partnerką. A wydawało się, że są dla siebie stworzeni Marcin Hakiel miał dostać ofertę z TVP. W tle Cichopek i Kurzajewski. Dlatego nie chcą razem pracować!

Zamieszanie z wiekiem partnerki Marcina Hakiela

Internauci kibicują parze i liczą, że kwestią czasu jest ślub. Wraz ze wzrostem popularności kobiety, coraz częściej pojawiają się spekulacje na temat jej wieku.

Ile lat ma nowa partnerka Marcina Hakiela? W internecie do jeszcze niedawna nie pojawiła się żadna oficjalna wzmianka na ten temat. Aż do teraz. Ukochana tancerza zdecydowała się przerwać milczenie. Zrobiła to, odpowiadając tym, którzy krytykują jej urodę.

Ile lat ma Dominika – nowa partnerka Marcina Hakiela?

Z publikacji Dominiki, dowiadujemy się, że przyszła na świat w 1992 roku, co oznacza, że ma 31 lat, czyli jest o 9 lat młodsza od swojego ukochanego i o 10 od jego byłej żony – Kasi Cichopek.

Dobrze, wyjaśnijmy sobie coś raz na zawsze, ja mam 31 lat i owszem wiem, że choć to młody wiek to wiele kobiet mając tyle lat jest mocno zaniedbana. Nie mam urody 5 latki, nie mam baby face, tylko reprezentuje kobiecy typ urody, sorry – napisała.

Nawiązała też do swojej figury:

Z figurą nie robie nic specjalnego, zawsze byłam szczupła i raczej zawsze będę. Ja siebie lubię całą, i mi zawsze podobały się takie kobiety, więc z nimi się utożsamiam i takie podziwiam. Jeśli ktoś lubi większy size i z takim się utożsamia, to myślę, że wiecie na jakich profilach możecie takich szukać. Nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłę – zakończyła wpis.

Czy Dominika wygląda na swój wiek?

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPIF
Dominika – partnerka Marcina Hakiela, fot. KAPIF