Swiatgwiazd.pl
pjimage (11)

Fot. facebook.com/igor.krawczyk.1420

Internautka skrytykowała syna Krzysztofa Krawczyka. "Tak można sobie śpiewać w łazience przy goleniu"

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk junior uparcie próbuje swoich sił na scenie. 47-latek od czasu śmierci ojca stał się rozpoznawalny i chętnie pokazuje swoje występy w sieci. Czy naprawdę odziedziczył talent? Internauci są podzieleni. Komentarz jednej z fanek przyprawia o łzy.

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu, a od tego czasu co jakiś czas możemy posłuchać jego przebojów w wykonaniu jego syna. Występy jednak nie wszystkim się podobają.

Krzysztof Krawczyk - czy porzuci śpiewanie?

Ostatnio na profilu Krzysztofa Krawczyka juniora pojawił się zaskakujący post, w którym syn legendarnego wokalisty przytoczył komentarz pewnej internautki, pani Moniki. Sugeruje ona, że poklask zyskuje on wyłącznie dzięki sławnemu ojcu, a tak naprawdę nie ma żadnego talentu.

Jego część brzmi w następujący sposób:

"(...) Ludzie chcą Pana pocieszyć i dobrze, ale niech Pan sam posłucha, jaki to śpiew... Połowa zaśpiewana, połowa powiedziana, pod dźwiękiem lub nad. Do tego bardzo brzydka maniera w głosie, frazy niedośpiewane, przechodzenie na wyższe tony zamienia się w normalne'wycie'' etc... Tak można sobie śpiewać w łazience przy goleniu, względnie w jakiś Klubach dla Seniorów, gdzie większość osób ma już problemy ze słuchem. Ojciec miał rację... Pan i śpiew, to dwie osobne bajki. (...)" - napisała internautka w komentarzu pod wideo z występu na profilu Krawczyka. (pisownia oryginalna)

pjimage (10)

Sebastian Stankiewicz przeszedł metamorfozę. "Nareszcie wyglądasz jak człowiek"

CZYTAJ DALEJ

Trzeba przyznać, że bez powodu Krzysztof Krawczyk junior ustawił status "załamany". Taka krytyka zabolałaby każdego.

Pod postem pojawiła się jednak masa pozytywnych komentarzy. Internauci dodają mu otuchy i namawiają, aby podążał za marzeniami.

Pozytywne zaskoczenie?

Na jednym komentarzu pani Moniki się jednak nie skończyło. Tym razem jednak oszczędziła juniorowi gorzkich słów. Napisała nawet kilka pochwał, a także... dobrych rad:

"Sorrki Juniorze, ale czasami krytyka jest konstruktywna. Właśnie wysłuchałam Twojego Koncertu z Radomska na YouTube i szczerze przyznam, że mile mnie zaskoczyłeś. (...) Natomiast piosenki 'Za Tobą pójdę jak na bal'' i 'Zatańczysz ze mną jeszcze raz' zdecydowanie nie są dla Ciebie. (...)" - napisała internautka.

Czy Krzysztof Krawczyk junior zakończy swoją karierę, czy raczej będzie w dalszym ciągu rozwijał swój talent? To się okaże. Mamy nadzieję jednak, że tak druzgocących komentarzy będzie pojawiać się na jego profilu jak najmniej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

źródło: Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >