Swiatgwiazd.pl
Izabela Zeiske o świętach Wielkanocnych

instagram.com/izabelazeiske

Izabela Zeiske z ,,Gogglebox’’ tylko nam powiedziała, jak w tym roku spędzi święta. ,,Nie wszyscy przyjadą’’

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a Polacy są na ostatniej prostej przygotowań do uroczystości. Niestety, pandemia koronawirusa nie rzuca optymistycznego światła na ewentualne spędzenie ich w pełnym gronie rodzinnym. Z takim problemem Izab

  • Izabela Zeiske nie spędzi świąt z całą rodziną

  • Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przygotowała ozdoby w kolorze nadziei

  • Jedną z potraw na jej stole wielkanocnym będzie sos tatarski

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" udzieliła nam szczerego wywiadu w sprawie nadchodzących świąt wielkanocnych i ich przebiegu w jej domu. Gwiazda zdradziła, że nie będzie mogła się spotkać przy stole z całą rodziną, jednak przygotowania idą, jak co roku, bardzo dobrze.

Izabela Zeiske szczerze o nadchodzących świętach wielkanocnych

Tegoroczne święta wielkanocne nie będą się różnić od zeszłorocznych. Nałożone przez rząd restrykcje związane z pandemią koronawirusa sprawiają, że Polacy muszą spędzać je w mniejszym gronie, a tradycja święcenia koszyczków odbywać się będzie na innych zasadach. 

W związku z zaistniałą sytuacją zapytaliśmy Izabeli Zeiske, jak u niej w domu będą przebiegać święta oraz czy spędzi je w rodzinnym gronie.

- Z całą rodziną nie. W tym roku jest to wszystko okrojone i podzielone. Nie wszyscy przyjadą. Wynika to też z kwestii logistycznych, jednego syna w ogóle nie ma na miejscu - mówi Izabela Zeiske,

Celebrytka zaznaczyła także, że mimo tego, iż jej dom zawsze był i jest otwarty dla ludzi, tak z powodu istniejącego ryzyka i niebezpieczeństwa, które niesie za sobą pandemia koronawirusa, ta sytuacja się zmieni i razem z rodziną będą utrzymywać kontakt zdalny:

- Spędzimy święta z dużymi obostrzeniami. My jesteśmy bardzo otwarci, nasz dom jest bardzo otwarty, ludzie wciąż się przewijają. Zawsze znajomi do nas przyjeżdżają, natomiast w tym roku wszystko przesortowaliśmy, więc takich sytuacji nie będzie. Będziemy się kontaktować telefonicznie, na innych łączach, ale na pewno nie spędzimy świąt tłocznie. Spotkania będą online - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Jak Izabela Zeiske przygotowuje się do świąt Wielkanocnych?

Na szczęście obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie przeszkodziły gwieździe w przygotowaniu ulubionych potraw, a także zakupie ozdób, których kolor został głęboko przemyślany. Pod tym względem nie zmieniło się nic:

- A jeśli chodzi o same święta, sposób przygotowywania potraw, ubogacania domu, to pod tym kątem się nic nie zmieni. Wręcz powiedziałabym, że odwrotnie. Kupiłam dużo kwiatów i żółtych ozdób, bo to kolor nadziei. Nadziei na to, że wrócimy do normalności. Święta spędzimy odpowiedzialnie, ale wesoło - twierdzi celebrytka.

Dodała również, że mimo wszystko święta należy spędzić z radością, oraz zapowiedziała, że przygotuje sos tatarski, gdyż, jak twierdzi, wszyscy go uwielbiają. Mamy nadzieję, że Wielkanoc w domu Izabeli przebiegnie radośnie i zostanie odpowiednio zapamiętana.

Zobacz zdjęcia: 

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Henryk Gołębiewski wiele stracił przez alkohol. Zarzeka się, że nie pije od 2 lat

  • Artur Barciś przyjął szczepionkę na COVID-19. Relacja aktora zaskakuje

  • Nie żyje Jarosław Szczepaniak. Aktor grał w największych hitach TVP

Źródło: Świat Gwiazd

undefined

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >