Izabela Zeiske o świętach Wielkanocnych Żródło: instagram.com/izabelazeiske

Izabela Zeiske z ,,Gogglebox’’ tylko nam powiedziała, jak w tym roku spędzi święta. ,,Nie wszyscy przyjadą’’

2 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a Polacy są na ostatniej prostej przygotowań do uroczystości. Niestety, pandemia koronawirusa nie rzuca optymistycznego światła na ewentualne spędzenie ich w pełnym gronie rodzinnym. Z takim problemem Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed Telewizorem". Gwiazda w rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła, że z wielu przyczyn nie spotkają się całą rodziną - "Nie wszyscy przyjadą" - mówi nam gwiazda programu TTV.

  • Izabela Zeiske nie spędzi świąt z całą rodziną
  • Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przygotowała ozdoby w kolorze nadziei
  • Jedną z potraw na jej stole wielkanocnym będzie sos tatarski

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" udzieliła nam szczerego wywiadu w sprawie nadchodzących świąt wielkanocnych i ich przebiegu w jej domu. Gwiazda zdradziła, że nie będzie mogła się spotkać przy stole z całą rodziną, jednak przygotowania idą, jak co roku, bardzo dobrze.

Izabela Zeiske szczerze o nadchodzących świętach wielkanocnych

Tegoroczne święta wielkanocne nie będą się różnić od zeszłorocznych. Nałożone przez rząd restrykcje związane z pandemią koronawirusa sprawiają, że Polacy muszą spędzać je w mniejszym gronie, a tradycja święcenia koszyczków odbywać się będzie na innych zasadach.

W związku z zaistniałą sytuacją zapytaliśmy Izabeli Zeiske, jak u niej w domu będą przebiegać święta oraz czy spędzi je w rodzinnym gronie.

- Z całą rodziną nie. W tym roku jest to wszystko okrojone i podzielone. Nie wszyscy przyjadą. Wynika to też z kwestii logistycznych, jednego syna w ogóle nie ma na miejscu - mówi Izabela Zeiske,

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. "Wdzięczni jesteśmy za Jej obecność, aktywność i życzliwość"Czytaj dalej

Celebrytka zaznaczyła także, że mimo tego, iż jej dom zawsze był i jest otwarty dla ludzi, tak z powodu istniejącego ryzyka i niebezpieczeństwa, które niesie za sobą pandemia koronawirusa, ta sytuacja się zmieni i razem z rodziną będą utrzymywać kontakt zdalny:

- Spędzimy święta z dużymi obostrzeniami. My jesteśmy bardzo otwarci, nasz dom jest bardzo otwarty, ludzie wciąż się przewijają. Zawsze znajomi do nas przyjeżdżają, natomiast w tym roku wszystko przesortowaliśmy, więc takich sytuacji nie będzie. Będziemy się kontaktować telefonicznie, na innych łączach, ale na pewno nie spędzimy świąt tłocznie. Spotkania będą online- powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Jak Izabela Zeiske przygotowuje się do świąt Wielkanocnych?

Na szczęście obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie przeszkodziły gwieździe w przygotowaniu ulubionych potraw, a także zakupie ozdób, których kolor został głęboko przemyślany. Pod tym względem nie zmieniło się nic:

- A jeśli chodzi o same święta, sposób przygotowywania potraw, ubogacania domu, to pod tym kątem się nic nie zmieni. Wręcz powiedziałabym, że odwrotnie. Kupiłam dużo kwiatów i żółtych ozdób, bo to kolor nadziei. Nadziei na to, że wrócimy do normalności. Święta spędzimy odpowiedzialnie, ale wesoło - twierdzi celebrytka.

Dodała również, że mimo wszystko święta należy spędzić z radością, oraz zapowiedziała, że przygotuje sos tatarski, gdyż, jak twierdzi, wszyscy go uwielbiają. Mamy nadzieję, że Wielkanoc w domu Izabeli przebiegnie radośnie i zostanie odpowiednio zapamiętana.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Świat Gwiazd

Następny artykuł