Swiatgwiazd.pl
Jacek Borkowski

Wywiad Łukasza Jakóbiaka z Jackiem Borkowskim w internetowym talk-show "20m2"; screen youtube.com/Łukasz Jakóbiak

Jacek Borkowski wspomina najgorsze momenty choroby: "Żarty skończyły się, kiedy spadła mi saturacja"

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów trafiły nowe informacje w sprawie Jacka Borkowskiego. Ostatnie dni aktor spędził w szpitalu, czego powodem była infekcja nowym niebezpiecznym patogenem. Gwiazdor zakończył niedawno hospitalizację i udzielił krótkiego wywiadu, w kt&

  • Jacek Borkowski trafił do szpitala z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2

  • Niedawno aktor opuścił placówkę medyczną

  • Wyjawił, który moment choroby był dla niego najgorszy

Osoba Jacka Borkowskiego w ostatnich dniach często przewijała się w mediach. Nie odpowiada za to jednak nowy zawodowy projekt gwiazdora, a doniesienia z jego życia osobistego. Na łamach mediów społecznościowych aktor poinformował, że znalazł się w pilnej potrzebie. Z jego zdrowiem nie było najlepiej.

Jacek Borkowski chorował na COVID-19

W niedzielę 11 kwietnia na oficjalnym profilu Jacka Borkowskiego na Facebooku pojawił się niepokojący post. Aktor opublikował wymowne zdjęcie wykonane w szpitalnej sali.

Jacek Borkowski nie czuł się tego dnia zbyt dobrze. Na twarzy aktora doskonale widoczna była maseczka tlenowa, gwiazdor wyglądał na wycieńczonego. Pozował do zdjęcia z niemrawym, zmęczonym spojrzeniem.

Sytuację najlepiej wyjaśnił jednak sam wpis. Oszczędna notatka dała internautom do zrozumienia, że Jacek Borkowski zmaga się z infekcją wywołaną nowym wirusem SARS-CoV-2. Jak podpisał fotografię aktor, niestety nie zdążył ubiec zakażenia w czasie i nie zdążył odpowiednio zabezpieczyć organizmu na potencjalny kontakt z patogenem poprzez szczepienie.

Fani tłumnie okazali zainteresowanie zdrowiem Jacka Borkowskiego. W komentarzach pod publikacjami na Facebooku pojawiały się ich liczne pytania o samopoczucie i zdrowie. W poniedziałek 19 kwietnia aktor udzielił zdawkowej odpowiedzi, przy okazji zaznaczając, jak bardzo choroba COVID-19 dała mu się we znaki.

- Z lekka lepiej, ależ to jest paskudztwo !!!! - czytamy w social mediach.

Aktor zakończył hospitalizację

Niedawno Jacek Borkowski opuścił teren szpitala; z pomocą lekarzy jego organizm zdołał uporać się z niebezpieczną infekcją. Udzielił z tej okazji wywiadu dla serwisu Pomponik. Wyjawił reporterom, jaki moment w trakcie choroby był dla niego tym najtrudniejszym.

Jacek Borkowski nie ma wątpliwości, że była to chwila, gdy pulsoksymetr pokazał wyraźny spadek saturacji. Wynik pomiaru to jedno - aktor zaobserwował wówczas, że oddychanie przychodzi mu z ogromnym trudem. To wtedy do akcji wkroczył zespół medyków.

- Żarty skończyły się, kiedy spadła mi saturacja i prawie nie mogłem oddychać. Karetka zabrała mnie do szpitala - relacjonuje gwiazdor.

W rozmowie z reporterem serwisu aktor wykorzystał okazję, by odnieść się do osób, które wykazują lekceważący stosunek do zagrożenia, jakie niesie ze sobą pandemia COVID-19. Jacek Borkowski wysłałby wątpiące w istnienie koronawirusa jednostki do miejsc, gdzie medycy ratują życie dotkniętych chorobą COVID-19 pacjentów, na przykład do Szpitala Powiatowego Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.

No i nie zdążyłem się zaszczepić....

Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Niedziela, 11 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Borkowskiego

  • Brat Barby Kelly ujawnił smutną prawdę o jej problemach

  • TVP wydało pilne oświadczenie ws. rzekomo obraźliwej dekoracji

Źródło: Onet, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >