Swiatgwiazd.pl
Janusz Chabior zakażony koronawirusem

kadr z serialu "Świat według Kiepskich"/ipla.tv

Janusz Chabior z żoną zakażeni, niepokojące doniesienia. "Janusz czołgał się po podłodze"

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Media obiegły niepokojące wiadomości w sprawie Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej. Aktor, którego epizodyczne role w "Świecie według Kiepskich" przeszły do historii serialu, przechodzi zakażenie koronawirusem. Z chorobą zmaga s

  • Janusz Chabior i Agata Wątróbska są małżeństwem od czerwca 2020 roku

  • Podczas jednego z wywiadów przyznali, że zmagają się z COVID-19

  • Choć cały czas czują się osłabieni, nie tracą poczucia humoru

Janusza Chabiora doskonale znają wszyscy fani „Świata według Kiepskich”. Choć aktor nie zagrał żadnej z głównych ról serialu, jego epizodyczne postacie szybko zaskarbiły sobie sympatię publiczności. Jedną z nich był Mieczysław Antychryst.

Dorobek artystyczny Janusza Chabiora jest oczywiście o wiele większy. Aktor wystąpił w kilkudziesięciu filmach, serialach, teledyskach i spektaklach teatralnych. Wcielił się między innymi w rolę ordynatora Adama w „Botoksie” z 2017 roku. Ostatni film z jego udziałem to „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Janusz Chabior walczy z COVID-19

Janusz Chabior od niespełna roku jest mężem aktorki Agaty Wątróbskiej. Małżonkowie wzięli udział w nowym hicie TVN – „Power Couple”. Kilka dni temu media obiegła natomiast informacja o ich chorobie. Okazało się, że jedna z ulubionych par programu zmaga się z zakażeniem koronawirusem.

- Cały czas odczuwamy zmęczenie, ociężałość, trzeba co chwila się kłaść. Nie mamy już gorączki, ale jesteśmy bardzo osłabieni – mówił Chabior w wywiadzie dla magazynu „Świat&Ludzie”.

Choć objawy zakażenia wciąż dokuczają znanym aktorom, oni nie zamierzają się załamywać i nie tracą poczucia humoru. W trakcie tej samej rozmowy Agata Wątróbska zdradziła, że jej ukochany potrafi wywołać uśmiech na jej twarzy, nawet gdy... czołga się po podłodze.

- Janusz dwa dni temu czołgał się po podłodze, pytając, czy zrobić mi herbatę. To było naprawdę zabawne. W tym całym koronawirusie człowiek jest tak słaby… A on jeszcze potrafi z siebie coś wykrzesać – wyznała.

Wszystko dzięki imprezie sylwestrowej

Janusz Chabior i Agata Wątróbska poznali się osiem lat temu, kiedy oboje przyjeżdżali na ten sam plan filmowy. Mimo to uczucie między nimi narodziło się dopiero niedawno. W 2018 roku aktorzy pojawili się na jednej imprezie sylwestrowej. Początkowo żadne z nich nie miało ochoty w niej uczestniczyć.

Pamiętna impreza odbyła się w „Teatrze 6. piętro”. Zarówno Agata Wątróbska, jak i Janusz Chabior, pojawili się na niej za namową znajomych. Dziś oboje określają to jako „sukces” i wspominają, że już na przyjęciu zrobili sobie zdjęcie z pocałunkiem.

Janusz i Agata powiedzieli sobie „tak” 20 czerwca 2020 roku. Ślub odbył się w Klasztorze Kamedułów na krakowskich Bielanach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ogłoszono konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Propozycja żony wzrusza

  • Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbyszkiem. Problemem były dzieci

  • Kuzyn księcia Filipa jest Polakiem. Mieszka na warszawskim Służewie

Źródło: WP Teleshow

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

leszek teleszyński

Życie gwiazd

Co słychać u Leszka Teleszyńskiego? W przeszłości należał do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd

Czytaj więcej >
Przemek Kossakowski

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski o pytaniach dotyczących rozstania z Wojciechowską. Chce być szczery

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk nie chciał wydziedziczyć syna. Notariusz opisał moment spisania testamentu

Czytaj więcej >
Sara Dash

Życie gwiazd

Nagła śmierć genialnej artystki. Nie żyje Sara Dash

Czytaj więcej >
Beata Kozidrak

Życie gwiazd

Przyjaciel Beaty Kozidrak ujawnił prawdę o jej małżeństwie. Szczerze mówi o uzależnieniu jej byłego męża

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Internauci krytykują Kamilę z "Rolnik szuka żony"

Czytaj więcej >