Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jerzy Stuhr będzie mniej grywać w teatrze? Przykre doniesienia dla fanów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.11.2021 01:00

Jerzy Stuhr będzie mniej grywać w teatrze? Przykre doniesienia dla fanów

Jerzy Stuhr
TRICOLORS/East News

Jerzy Stuhr to prawdziwa żywa legenda polskiego kina. Aktor pojawił się w wielu kultowych produkcjach, takich jak "Seksmisja", "Kiler" czy "Obywatel". Niedawno wybitny artysta wyraźnie podupadł na zdrowiu. Podczas ostatniego wywiadu syn gwiazdora Maciej Stuhr wyjawił plany ojca na przyszłość.

Jerzy Stuhr ma za sobą poważne problemy zdrowotne. Całe szczęście teraz jest już lepiej, ale w związku z tym znany aktor musiał zrezygnować z niektórych aktywności zawodowych. W ostatnim wywiadzie Maciej Stuhr wyjawił, czy Jerzy Stuhr żegna się z aktorstwem.

Jerzy Stuhr żegna się z aktorstwem?

Jerzy Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Niedawno utalentowany artysta zmagał się z poważnymi problemami ze zdrowiem. W ciągu ostatnich lat gwiazdor przeszedł zawały serca i udar mózgu, a także walczył z nowotworem krtani. Mimo gorszego samopoczucia i stanu zdrowia Jerzy Stuhr dalej występował na deskach teatru.

-Dzień, w którym Jerzy po półtorarocznym leczeniu stanął znowu na scenie, był dniem niesamowitym. To, co się stało na sali – ludzi oszaleli. On dostawał brawa za to, że chodzi. Że odwraca głowę, że chodzi, że patrzy, że zrobił ruch ręką — wyznała Krystyna Janda w rozmowie z portalem "Jastrząb Post"

Maciej Stuhr o planach zawodowych Jerzego Stuhra

Niedawno Michał Stuhr był gościem na kanale Karola Paciorka "Imponderabilia". Aktor w rozmowie z youtuberem wyjawił, jak obecnie czuje się jego tata Jerzy Stuhr. Gwiazdor zdradził także, jakie są plany zawodowe artysty znanego między innymi z "Seksmisji".

-Jak na szereg katastrof zdrowotnych, które przeszedł w życiu, to czuje się zdumiewająco dobrze. Oczywiście, jest już starszym panem i powoli zmierza w stronę emerytury, z niektórymi rzeczami się już żegna. Myślę, że na scenie ciężko go już będzie zobaczyć. Ale w filmie jeszcze tak, zaraz wybiera się do Włoch coś tam kręcić — wyznał Maciej Stuhr na kanale Karola Paciorka

Maciej Stuhr zdradził również, jak pandemia wpłynęła na życie zawodowe aktorów, w tym jego i jego taty Jerzego Stuhra. Okazało się, że znany aktor musiał poddać się samoizolacji. Szczęściem w tej sytuacji jest fakt, że dzięki temu tata Macieja Stuhra mógł spędzić więcej czasu z bliskimi.

-Jak się ma przyjemność i zaszczyt uprawiać ten zawód z taką intensywnością jak on, czy trochę też ja, to ten COVID był niesamowitym hamulcem. Nasz ekspres zderzył się ze ścianą, z dnia na dzień nagle nic. Ciekawe doświadczenie bardzo i potrzebne też, chociaż bez pandemii w tle byłoby przyjemniejsze. Dla mnie to był szok, a co dopiero dla moich rodziców. Na szczęście mogli spędzić trochę czasu razem, przez lata natłok pracy sprawił, że nie mieli tak wielu okazji do nieustannych chwil w swoim towarzystwie — zdradził Maciej Stuhr na kanale Imponderabilia

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

źródło: Super Express/ sportowefakty.wp.pl/ Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Jerzy Stuhr