Swiatgwiazd.pl
Joanna Krupa

Jakub Kaminski/East News

Joanna Krupa pokazała zdjęcie swojego taty. Widok wtulonej Ashy w dziadka porusza

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowsza publikacja Joanny Krupy w mediach społecznościowych trafiła wielu internautów prosto w serce. Modelka pokazała dwie niezwykle bliskie jej osoby, tatę Stevena i córeczkę Ashę. Zgodnie z opisem, jaki dodała do fotografii prezenterka, mała dziewczynka bardzo chętnie spędza czas w towarzystwie dziadka.

  • Joanna Krupa pokazała fanom zdjęcie córeczki

  • Pojawił się na nim również ojciec modelki

  • Niedawno w sprawie doniesień na temat taty interweniowała słynna polska aktorka

Joanna Krupa zdobyła ogólnopolską popularność dzięki prowadzeniu programu „Top model”. Pojawiała się również w takich produkcjach telewizyjnych jak „Taniec z gwiazdami” czy „Dzień Dobry TVN”. Modelka chętnie udziela się także w social mediach, gdzie jej wrzutkom przygląda się liczne grono niemal 2 mln użytkowników.

Joanna Krupa opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Instagramowy profil Joanny Krupy tętni życiem. Modelka ochoczo dzieli się swoimi zdjęciami oraz tymi, do których pozowała w towarzystwie bliskich. W ostatnim czasie częstym bywalcem w internetowym zakątku prezenterki jest jej mała pociecha.

W 2019 roku Joanna Krupa i jej małżonek, przedsiębiorca Douglas Nunes, doczekali się pierwszego dziecka. W listopadzie na świat przyszła ich córeczka. Dziewczynka otrzymała imię Asha-Leigh.

To właśnie mała Asha jest teraz stałym gościem na profilu Joanny Krupy na Instagramie. Dziewczynka lubi pozować z mamą do zdjęć podczas wspólnych aktywności i robić zabawne miny do obiektywu. Ostatnio znów pojawiła się w social mediach modelki.

Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz w "Sprawie dla reportera" usłyszała o zatrważającej historii. Nie kryła emocji: "Żartuje pani"

CZYTAJ DALEJ

Najnowsza publikacja z Ashą w roli głównej bohaterki była jednak wyjątkowa. Tuż obok dziewczynki pojawiła się  bowiem jeszcze jedna wyjątkowa dla Joanny Krupy osoba. Chodzi o jej tatę, Stevena Krupę, który na co dzień mieszka w Chicago.

Rodzice Joanny Krupy rozstali się w 2007 roku, gdy Joanna i jej siostra Marta dorosły. Utrzymują jednak przyjazne kontakty, podobnie jak modelka i jej rodzic. Steven Krupa niedawno odwiedził swą wnuczkę. O czym mogli przekonać się obserwatorzy instagramowego profilu prezenterki, Asha chętnie spędza czas z dziadkiem.

Joanna Krupa podzieliła się z fanami przejmującym ujęciem małej Ashy z dziadkiem - dodała do niego podpis „kocha dziadzia”, mającego odzwierciedlać miłość wnuczki do Stevena Krupy. Co warto zaznaczyć, tata modelki nie pojawia się w mediach społecznościowych prezenterki zbyt często. Jest to zatem jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak wygląda mężczyzna.

Słynna aktorka skomentowała fałszywe doniesienia ws. ojca

O tym, że nie wszyscy chcą pojawiać się w mediach, przypomniała ostatnio również aktorka Alicja Bachleda-Curuś. Jakiś czas temu w Internecie pojawiały się doniesienia o złym stanie zdrowia rodzica gwiazdy.

Spekulacje postanowiła stanowczo uciąć sama Alicja Bachleda-Curuś. Opublikowała wyczerpujący wpis, w którym podkreślała, że plotki są nieprawdziwe. Dodała także, że rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji może być szkodliwe (więcej >tutaj<).

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >