Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa straciła przyjaciela. "Moje serce jest złamane"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 19.12.2021 01:00

Joanna Krupa straciła przyjaciela. "Moje serce jest złamane"

pjimage (67)
TRICOLORS/East News

Joanna Krupa od lat znana jest ze swojej miłości do zwierząt, dlatego ta wiadomość musiała wprawić ją w wyjątkowo ponury nastrój. Niestety, modelka straciła przyjaciela, a jednocześnie członka rodziny.

Do sieci napłynęła dramatyczna wiadomość, która zasmuci nie tylko obrońców zwierząt. Fani Joanny Krupy nie kryją współczucia.

Joanna Krupa pogrążona w żałobie

Odszedł przyjaciel, a jednocześnie członek rodziny Joanny Krupy. Pies został zaatakowany przez kojota i mimo pomocy nie udało się go uratować. Gwiazda podzieliła się tą informacją z fanami na Instagramie:

"[…]Moje serce jest złamane, gdy piszę tę wiadomość. nasz ukochany Shaggy został wczoraj zaatakowany przez kojota. został przewieziony do szpitala, ale umarł" - brzmiała wiadomość skierowana do polskich fanów.

Do tekstu dodała zdjęcia i nagranie z psiakiem. Całość budzi wielkie wyrazy współczucia.

Fani wspierają modelkę

Fani zza oceanu i nie tylko nie zawiedli Joanny Krupy, bo pod postem pojawiła się masa wspierających modelkę komentarzy:

"Bardzo mi przykro, współczuję Tobie Asiu. Trzymaj się kochana"

"Wiem jak serce boli. Wyrazy współczucia" "Kochany Shaggy miał wspaniałe życie na Ziemi dzięki Tobie. Teraz jest w pięknym miejscu. Mam nadzieję, że Twoje serce Joasiu szybko się zrośnie, bo Shaggy nie chce, abyś cierpiała"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kosmetyczny trik "-30 lat w 3 dni" podbija internet. Stosuj go minutę 2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO 3. Do sieci wpadły zdjęcia Zosi z "Rodzinki.pl", po jej włosach nie ma śladu

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Joanna Krupa