Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Liszowska pozbyła się burzy loków. Nie poznacie jej w nowej fryzurze! Tak krótko jeszcze nie było
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.12.2023 11:23

Joanna Liszowska pozbyła się burzy loków. Nie poznacie jej w nowej fryzurze! Tak krótko jeszcze nie było

Joanna Liszowska pozbyła się burzy loków, fot. KAPiF
Joanna Liszowska pozbyła się burzy loków, fot. KAPiF

Joanna Liszowska postanowiła zaprezentować się swoim fanom w odmienionej fryzurze. Zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych wywołało niemałe zadziwienie. Gdzie podziały się bujne loki aktorki?!

Joanna Liszowska budzi zachwyt

Joanna Liszowska od lat jest jedną z ulubionych aktorek Polek i Polaków. Producenci filmowi i telewizyjni doskonale wiedzą, że jej nazwisko w obsadzie to gwarancja sukcesu. Artystka świetnie odnajduje się zarówno w dramatycznych jak i komediowych rolach.

W ostatnich latach ogromną popularność gwieździe przyniósł serial “Przyjaciółki”, w którym pojawiała się u boku Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej oraz - do niedawna - Anity Sokołowskiej.

"Pojawiają się problemy". Joanna Liszowska o swojej przyszłości w "Przyjaciółkach". Fani muszą to usłyszeć Grafik mocno przerobił zdjęcie Joanny Liszowskiej. Reakcja aktorki bezcenna

Joanna Liszowska przeszła metamorfozę

Nie można zapominać naturalnie również o teatralnym dorobku Joanny Liszowskiej. Gwiazda zadebiutowała w 2001 r. w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie i od tamtej pory stale podziwiać możemy ją na scenach w całym kraju.

Najnowszy spektakl z udziałem artystki, “[Things We Do for] LOVE”, można oglądać w Teatrze 6. Piętro. By wcielić się w swoją postać, aktorka musiała przejść metamorfozę i pozbyć się swojego znaku rozpoznawczego! Na tych zdjęciach aż trudno ją rozpoznać.

Joanna Liszowska w krótkich włosach

Wielu fanów z pewnością nie poznałoby Joanny Liszowskiej, gdyby zobaczyło ją w “nowej” fryzurze. Zamiast charakterystycznej burzy loków, na nowym zdjęciu aktorki widzimy ją w prostych i zdecydowanie krótszych włosach z przyciętą grzywką. Proste kosmyki ledwie sięgają ramion. W takim wydaniu fani jeszcze nie widzieli swojej ulubienicy. 

Wielbiciele “klasycznej" prezencji gwiazdy nie mają jednak powody do obaw. To tylko peruka, którą artystka zakłada na czas nowego spektaklu. Poza tym, jak głosi znane porzekadło - ładnemu we wszystkim ładnie! A jak Wam podoba się w nowej odsłonie?

Joanna Liszowska w krótkich włosach fot. Instagram
Joanna Liszowska w krótkich włosach fot. Instagram
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska, fot. KAPiF
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska, fot. KAPiF
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska, fot. KAPiF