Swiatgwiazd.pl
Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, co robi jej mąż, aby dbać o małżeństwo. Intymny szczegół

Piotr Molecki/East News

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, co robi jej mąż, aby dbać o małżeństwo. Intymny szczegół

2 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jolanta Kwaśniewska i jej małżonek, Aleksander uchodzą za najbardziej udane małżeństwo prezydenckie. Była pierwsza dama zdradziła, co jej małżonek robi, by pielęgnować ich związek. Kluczem do sukcesu są drobne upominki, których nigdy nie żałuje swo

  • Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są małżeństwem od 42 lat

  • Była pierwsza dama zdradziła, jak jej małżonek dba o ich związek

  • Kluczem są drobne upominki

Jolanta Kwaśniewska do dziś jest uznawana za najlepszą pierwszą damę w historii Polski. Jej małżeństwo z Aleksandrem Kwaśniewskim miewało wzloty i upadki, jednak do dziś są ze sobą bardzo szczęśliwi, a recepta na sukces ich związku jest bardzo prosta.

Aleksander Kwaśniewski o małżeństwie w polityce

Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Aleksander Kwaśniewski niejednokrotnie wspominał, jak ważne w życiu polityka jest małżeństwo. Potwierdzała to także jego małżonka, Jolanta Kwaśniewska, która słynie z klasy i prawdomówności.

- Dobra rodzina to jedyny dostępny azyl. Jedyne miejsce, gdzie można się pozbyć scenicznego makijażu, nie obawiać się tego, jaka będzie reakcja, mieć nadzieję na zrozumienie. Gdy mam wykłady o przywództwie, to mówię studentom wprost: gwarantem sukcesu polityka jest ustabilizowane życie rodzinne - cytuje słowa Aleksandra Kwaśniewskiego magazyn „Viva!”.

Była głowa państwa przekonuje, że tylko mając zapewnione dobro rodzinne, możliwe jest rozładowanie emocji i uzyskanie odpowiedniego wsparcia, co w życiu polityka jest nieodzownym elementem odpowiedniego funkcjonowania.

Niegdyś w wywiadzie dla „Newsweeka” Jolanta Kwaśniewska przyznała, że okres, w którym jej mąż wszedł w świat polityki, był niezwykle trudny. Bardzo często musiała tłumaczyć przed znajomymi absencje małżonka na ewentualnych przyjęciach.

Jolanta Kwaśniewska zdradziła sekret szczęśliwego małżeństwa z Aleksandrem

Była pierwsza dama bardzo często wspominała fakty z życia wzięte, które dotyczyły małżeństwa z Aleksandrem. Zdarzało się, że jej małżonek tracił cierpliwość i zachowywał się nagannie, jednak zawsze okazywał skruchę i wracał z przeprosinami.

Jednak w związku najważniejsza jest pielęgnacja i zrozumienie, a Aleksander Kwaśniewski dbał o oba aspekty. Jego małżonka zdradziła w rozmowie z „Vivą!”, że kluczem do ich szczęśliwego małżeństwa były drobne upominki, o których były prezydent nigdy nie zapominał.

- Lubimy obdarowywać się prezentami, nie za jakąś wielką kasę, raczej gestami. Na przykład mąż wstaje rano i robi mi śniadanie - opowiada Jolanta Kwaśniewska.

Największą i najczęściej używaną przez eksprezydenta bronią są kwiaty, które bez powodu kupuje swojej małżonce. Sam radzi swoim studentom, by obdarowywali swoje dziewczyny lub żony drobnymi upominkami.

undefined

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >