Swiatgwiazd.pl
Julia Wieniawa

TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa potrzebowała kroplówki witaminowej, gwiazda pracuje ponad swoje siły

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Mieszkanie Julii Wieniawy tymczasowo zamieniło się w szpital. Młoda aktorka postanowiła bowiem skorzystać z pomocy medyków. Gwiazda przyjęła wzmacniającą kroplówkę - powodem podjęcia takiej decyzji podzieliła się z fanami na łamach medi&oacu

  • Nowa publikacja Julii Wieniawy zaniepokoiła fanów

  • Aktorka skorzystała z drobnej pomocy medyków

  • Chciała wspomóc organizm zastrzykiem witamin

  • Obecnie młoda gwiazda pracuje na planie kontynuacji horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Popularności i dynamicznego rozwoju kariery trudno dziś odmówić Julii Wieniawie. Wschodząca gwiazda ma dopiero 22 lata, a zagrała już w kilku hitowych produkcjach pełnometrażowych („Kobiety mafii” czy „Sala samobójców. Hejter”) oraz telewizyjnych („Rodzinka.pl”, „Na Wspólnej” czy „Zawsze warto”). O rozpoznawalności aktorki świadczy także jej instagramowy profil, któremu przygląda się ponad milion internautów.

Julia Wieniawa zaniepokoiła fanów nową publikacją. Aktorka potrzebowała wsparcia medyków

Mimo pandemii COVID-19 kariera Julii Wieniawy jedynie nabiera rozpędu. Aktorka żyje intensywnie, rozkręcając własny biznes, w tym markę odzieżową i kosmetyczną, oraz bywając stale na planie do kolejnych projektów muzycznych i filmowych.

Wysiłek nie pozostaje całkowicie obojętny dla ciała, o czym Julia Wieniawa miała okazję przekonać się osobiście. Ostatnio na jej instagramowim profilu pojawiła się wymowna relacja. Młoda aktorka pokazała się w niepokojącym stanie - była podłączona pod kroplówkę.

Szczęśliwie, jak mogli doczytać internauci, zdrowiu Julii Wieniawy nie zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo. Kroplówka miała być dla organizmu swoistym „zastrzykiem zdrowia”. Aktorka zapragnęła wspomóc ciało porządną dawką witamin.

Julia Wieniawa, jak podpisała publikację, ostatnio czuje się przepracowana. Właśnie dlatego zdecydowała się na witaminowe, skondensowane wsparcie podawane dożylnie. Co warto podkreślić, podobne praktyki w niektórych przypadkach rzeczywiście mogą wspomóc organizm - przed ich zastosowaniem należy skonsultować się jednak z lekarzem, czego, mamy nadzieję, Julia Wieniawa nie pominęła.

- Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi - uspokajała nastroje aktorka.

Julia Wieniawa wrzuciła do sieci z tej okazji zdjęcia rozstawionego w mieszkaniu medycznego sprzętu. Wykonała również zbliżenie na miejsce wkłucia. Wrażliwszych na tego typu widoki odbiorców ostrzegamy, lecz jednocześnie uspokajamy - igła nie jest bezpośrednio widoczna.

Młoda gwiazda wróciła na plan shashera

W 2020 roku Julia Wieniawa zaskoczyła odbiorców rolą w horrorze typu shasher „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, który pojawił się w serwisie Netflix. W marcu 2021 roku podczas wirtualnego spotkania okazało się, że na tym nie zakończą się przygody filmowej Zosi - postaci, jaką zagrała Julia Wieniawa.

Horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt” doczeka się sequelu. Produkcja ma pojawić się na platrofmie Netflix jeszcze w tym roku. Ostatnio małą niespodziankę dla wyczekujących premiery widzów przygotowała sama Julia Wieniawa. Aktorka dodała zdjęcie z planu, na którym pokazała się w nowej odsłonie - twarz gwiazdy pokrywały liczne krwawe ślady.

- (...) Szykujcie się na jazdę bez trzymanki!!! - zapowiada fanom Julia Wieniawa.

Źródło: instagram.com/@juliawieniawa

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Filmweb, Gazeta

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >
Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >