Julia Wieniawa wyznała bolesną prawdę Żródło: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa wyznała, że musi się mierzyć ze sporym wyzwaniem. Na co dzień nie jest jej łatwo

4 Maj 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Jej codzienność nie jest jednak łatwa. Gwiazda filmu „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” zorganizowała niedawno Q&A, podczas którego wyznała prawdę. „To trudniejsze niż Wam się wydaje” – napisała.

  • Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością. Jej konto na Instagramie obserwują prawie 2 miliony internautów
  • Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na pytania fanów i zorganizowała Q&A – serię pytań i odpowiedzi na Instagramie
  • Aktorka zdradziła, jakie jest jej największe filmowe marzenie i czy naprawdę jest taką osobą, na jaką kreują ją media

Julia Wieniawa od lat żyje na świeczniku mediów. Aktorka dała się poznać jako Paula – jedna z bohaterek serialu komediowego „Rodzinka.pl”. Duże znaczenie w jej karierze miały także filmy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” i „W lesie dziś nie zaśnie nikt” oraz serial „Zawsze warto”.

Każda kolejna produkcja przynosi młodej aktorce coraz większą rozpoznawalność. Obecne jej profil na Instagramie śledzi 1,9 miliona obserwatorów. To właśnie dla nich Julia Wieniawa zorganizowała niedawno serię szczerych pytań i odpowiedzi, czyli cieszące się popularnością Q&A. Co zdradziła?

Julia Wieniawa o trudnym byciu sobą

Okazuje się, że aktorka boryka się z wieloma problemami. Przede wszystkim nie zgadza się z tym, na jaką osobę wykreowały ją polskie media. Zapytana wprost, czy uważa, że jej wizerunek jest źle przedstawiany, odpowiedziała krótko – „tak”.

To jednak nie wszystko. Młoda aktorka przyznała, że mimo siły, jaką zawsze prezentuje przed kamerami, nie zawsze jest jej łatwo. Show-biznes jest bowiem bardzo wymagający.

Anna Cieślak we wzruszającym wpisie żegna Bronisława Cieślaka. Był ważną częścią jej życiaAnna Cieślak we wzruszającym wpisie żegna Bronisława Cieślaka. Był ważną częścią jej życiaCzytaj dalej

- Jak to jest być Julią Wieniawą? – padło pytanie.

- Bywa trudniejsze, niż Wam się wydaje – odpisała bez ogródek Julia.

Mimo tak bolesnej prawdy gwiazda filmu „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” zapewniła fanów, że w najbliższym czasie będzie dawała z siebie sto procent i pozwoli im na bliższe poznanie. Aktorka nie chce, by jej sympatycy znali ją jedynie z tego, co piszą o niej media.

Filmowe marzenie Julii Wieniawy

Podczas niedawnego Q&A Julia Wieniawa odpowiedziała również na pytania dotyczące jej pracy aktorskiej. Wyznała, że nie przepada za oglądaniem samej siebie na ekranie. Okazało się, że aktorka podchodzi do swojej pracy bardzo krytycznie, dlatego woli zostawić ocenę publiczności.

W jednym z pytań Julia Wieniawa zdradziła także, o czym marzy. Biorąc pod uwagę zakres aktorski, wyznała, że chciałaby zagrać w filmie historycznym. Oprócz tego kręcą ją mocne postacie – takie, w które wcielała się między innymi Angelina Jolie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł