Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem. Zdjęcia
Karolina Kurek
Karolina Kurek 07.06.2024 19:14

Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem. Zdjęcia

Julia Wieniawa
fot. AKPA

Julia Wieniawa pokazała się w sieci z ciążowym brzuszkiem! Jej nowe fotografie wzbudziły ogromne emocje wśród opinii publicznej. Szczegóły. 

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa to gwiazda młodego pokolenia. Występuje w filmach, serialach oraz na deskach teatralnych. Jest również piosenkarką oraz bussineswoman. Wiele emocji wśród opinii publicznej wzbudza jej życie prywatne. W przeszłości spotykała się ona m.in. z Antkiem Królikowskim, czy Baronem. Od 2020 roku pozostaje w związku z kolegą po fachu, Nikodemem Rozbickim. Para w międzyczasie rozstała się, jednak szybko zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. 

Aktualnie para pozostaje w związku na odległość, gdyż Wieniawa pracuje na miejscu, a jej ukochany kształci się w Los Angeles, gdzie dostał stypendium. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się spekulacje odnośnie ich rozstania, jednak żadne z aktorów nie potwierdziło tych informacji. 

Tak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie: Gessler, Szpak, Górniak, Wieniawa, Mucha, Doda, Rozenek... [ZDJĘCIA] To już koniec związku Julii Wieniawy? Niepokojące doniesienia

Julia Wieniawa jest w ciąży?

W mediach pojawiły się nowe zdjęcia Julii Wieniawy. Kadry są zaskakujące, gdyż aktorka pozuje na nich z ciążowym brzuszkiem. Okazuje się, że gwiazda pracuje na planie nowej produkcji, a grana przez nią bohaterka spodziewa się dziecka. 

Nowy film z udziałem Julii kręcony jest pod Warszawą w miejscowości Kanie. Jego tytuł to “Dalej jazda”, a fabuła komedii dotyczy losów wielopokoleniowej rodziny. Za reżyserię odpowiada Mariusz Kuczewski, który ma na koncie takie produkcje, jak “Znachor”, czy pięć części serii “Listy do M.". Julia Wieniawa wciela się w postać Justyny, wnuczki głównych bohaterów i nestorów rodu. Para zapewni niesamowite emocje swoim krewnym oraz widzom w kinie. 

Oprócz młodej aktorki w obrazie będzie można również podziwiać m.in. Mariana Opanię, Anitę Sokołowską, Wiktora Zborowskiego, czy Małgorzatę Rożniatowską.

Julia Wieniawa na ekranie

Julia Wieniawa popularność zyskała za sprawą roli Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego, granego przez Adama Zdrójkowskiego w serialu “Rodzinka.pl". Format był emitowany w latach 2011-2022 przez Telewizję Polską. 

W kolejnych latach kariery można ją było zobaczyć w takich tytułach, jak ”Na dobre i na złe", “Na Wspólnej", czy “W rytmie serca”. Wystąpiła także w “Kobietach mafii” Patryka Vegi. W 2019 roku zagrała główną rolę, Ady w serialu “Zawsze Warto” obok Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati". Wystąpiła również w produkcji “W lesie dziś nie zaśnie nikt” oraz “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. 

Od 2023 roku Julia Wieniawa wciela się postać Andżeliki w serialu “Teściowe”. Niedawno na platformie streamingowej Amazon Prime premierę miał nowy film “Nieobliczalna”, w którym wystąpiła aktorka u boku m.in. Magdaleny Cieleckiej, czy Pawła Małaszyńskiego. 

Co Wy na to?

Julia Wieniawa, fot. AKPA
Julia Wieniawa, fot. AKPA
Julia Wieniawa, fot. AKPA
Julia Wieniawa, fot. AKPA