Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To już koniec związku Julii Wieniawy? Niepokojące doniesienia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 09:19

To już koniec związku Julii Wieniawy? Niepokojące doniesienia

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
fot. KAPiF

Julia Wieniawa w ostatnich miesiącach zalicza ogromne sukcesy zawodowe. Niestety kariera nie idzie w parze z jej życiem uczuciowym. Pojawiły się doniesienia o kolejnym kryzysie w jej związku z Nikodemem Rozbickim. Przed parą następne rozstanie? Tym razem może być poważnie.

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Aktorka i piosenkarka zaczęła karierę już jako nastolatka. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Rodzinka.pl" w TVP. Ze sławą szybko przyszła popularność i zainteresowanie życiem prywatnym młodej gwiazdy. To bywało burzliwe.

Serce Julii Wieniawy było wielokrotnie podbijane przez kolegów z show-biznesu. Spotykała się z m.in.: Antkiem Królikowskim oraz Baronem, który aktualnie spodziewa się dziecka z żoną, Sandrą Kubicką.

W 2020 roku wydawało się, że nareszcie znalazła szczęście u boku Nikodema Rozbickiego. Para dzieliła pasję i wzbudzała sporo sensacji. Ta znajomość opiewała jednak w skandale. Duet rozstawał się i schodził z powrotem.

Nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź - komentowali krótko.

Jeszcze w Halloween w 2022 roku w mediach społecznościowych pojawiło się ich oświadczenie o rozstaniu. Niedługo później paparazzi przyłapali ich na romantycznych scenach. Teraz jednak oboje przeżywają poważny kryzys.

Raczek nie zostawił suchej nitki na nowym filmie z Wieniawą. Mówi o kompromitacji Wydało się, co Julia Wieniawa robi w Cannes. W tle potężne pieniądze

Kariera niszczy życie miłosne Julii Wieniawy?

Nie da się ukryć, że obecnie aktorka jest bardzo rozchwytywaną osobowością. Regularnie grywa w teatrach, a dodatkowo zaczęła przygodę jako jurorka w "Mam talent!". U boku Marcina Prokopa i Agnieszki Chylińskiej zaliczyła swój debiut w telewizyjnym talent show.

Najbardziej zapamiętałam pierwsze spotkanie z Agnieszką Chylińską. Nie ukrywam, że się trochę go bałam. Na pierwszy rzut oka jesteśmy z dwóch różnych światów energetycznie i myślałam, że może mnie nie polubi, nie zaakceptuje, że nie będziemy miały wspólnego vibe’u. A później okazało się oczywiście na nagraniach, że totalnie się kumamy - wspominała o początkach w rozmowie z Party.pl.

Niedawno miała nawet szansę zabłyszczeć przed fotografami z całego świata. W zachwycającej kreacji pojawiła się w Cannes, gdzie z hollywoodzkimi gwiazdami obejrzała premierowo świetnie zapowiadającą się produkcję "Kinds of Kindness".

Choć zawodowo Julia Wieniawa odhacza kolejne sukcesy, jej życie prywatne nie wygląda już tak różowo. Pojawiły się doniesienia o rozstaniu. Wraz z Nikodemem Rozbickim nie mogła przeżyć jednej przeszkody.

Julia Wieniawa ma dość związku na odległość. Doszło do rozstania?

Gdy Julia Wieniawa pojawia się na międzynarodowych eventach lub zajmuje się kolejnymi projektami, jej partner rozwija kunszt aktorski w Stanach Zjednoczonych. Nikodem Rozbicki wyjechał do Nowego Jorku, by uczyć się w legendarnej szkole Lee Strasberga.

Niestety rozłąka nie jest dobrym kompanem związków. Super Express donosi, że duet postanowił zrobić sobie przerwę w związku z brakiem kontaktu. Oboje uszanowali swoje potrzeby.

Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi - w zasadzie są już tylko przyjaciółmi. Każde z nich rozumie, że to drugie ma swoje potrzeby. Kontakty online tego nie załatwią - wyznał informator tabloidu.

Nic nie jest jednak przesądzone w przypadku tego duetu. Już udowodnili, że potrafią dojść do porozumienia po kryzysach. Tym razem rozłąka i osobiste zobowiązania mogą być dodatkowymi przeciwnikami.

Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się na dobre?, fot. KAPiF
Nikodem Rozbicki, fot. KAPiF
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się na dobre?, fot. KAPiF

Źródło: SE